İnka Tescil İnternet Hizmetleri
İnka Tescil İnternet Hizmetleri

İYİ Partililer kirli Masalara oturtuldu..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
İYİ Partililer kirli Masalara oturtuldu..
İYİ Parti Ordu İl başkanlığı Milletvekili aday adaylarını tanıttı. Fakat, her nedense Türkiye’nin her yerinde İYİ Partiye salon sorunu yaşatmaya devam ediliyor. Buradan da anlaşılıyor ki; bazı kişilerin Türkiye’nin İYİ olmasını istemedikleri anlaşılıyor. İYİ Parti için bir salon krizi bugün bir kez de Ordu’da yaşandı. Aktuğ otel gibi üç yıldızlı lüks bir otel yöneticileri İYİ Parti aday tanıtım proğramında davetlileri yemek kırıntıları temizlenmemiş masalara oturtmaya layık gördüler. Kirli masalara tepki gösteren bazı davetliler geç de olsa masaları garsonlara temizlettiler. Daha sonra aday tanıtım proğramına başlandı.

Haber: OSMAN ŞAHİN

 

 

 

 

            İYİ PARTİ İL BAŞKANI NECMETTİN ŞAHİN’İN

KONUŞMASINI CANLI OLARAK DİNLEYİNİZ..

 

 

İYİ Parti Ordu Milletvekili aday adayları AKTUĞ Otel salonunda  görücüye çıktılar. Proğram saat 13.00’de başlaması gerekirken, otelin aynı salonu bir başka proğrama verilmesinden dolayı salon geç boşaltıldı.  İYİ Partiye mensup davetliler  de bu nedenle saat 14.00 civarına kadar dışarıda beklediler. Mevcut proğram bittikten sonra salona giren İYİ Partinin aday adayları ve misafirler, bir önceki proğramda yenilmiş, içilmiş, temizlenmemiş yemek kırıntılarının temizlenmediği masalara oturmak zorunda kaldılar. Alel acele masaları temizlemeye çalışan garsonlar, yine de bazı masaları proğram bitene kadar temizlemedikleri görüldü. Bu nedenle Salonda  İYİ bir organize yapamayan İYİ Parti yöneticileri  ortamı sağlamaya çalıştılar. Vurdum duymaz ve kirli masa olayına bir çok davetliler de tepki göstererek, bu davranışın İYİ Partiye Türkiye genelinde yapılmış ve salon verilmeyen örneklerinden biri olarak gösterdiler.

 

 

Bu hafta sonu Ordu’da yoğun bir proğram gündemi vardı. Hafta sonu ve Ramazan ayı öncesi olması Engelliler haftası, Anneler günü, CHP İl merkezinde basın açıklaması, OTSO’da toplantı ve bir çok proğramların çatıştığı ortama bir de İYİ Partinin aday tanıtımı eklenince gündem de yoğunlaşmış oldu.

 

 

 

İyi Parti Ordu İl teşkilatı milletvekili aday adaylarının tanıtım toplantısı yapıldı. İl başkanlığına getirilen Necmettin Şahin İYİ partinin seçim öncesi ve kurulma aşamalarından bilgiler verirken, hükümeti de eleştiren bir konuşma  yaparak aday adaylarına başarılar diledi.

 

 

Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından 27 aday kendini tanıtarak yapacakları hizmetler konusunda kısa  bilgiler  verdi. Adaylar kendini tanıtarak kısa bir özet konuşmaları yaptı ve davetliler tarafından her aday alkışlandı.

 

 

KARABULUT MİKROFONU PATLATTI..

 

Tanıtım toplantısında İYİ Partinin şanssızlığı sadece kirli masa olayı ile bitmedi. Alfabetik isim  sıralamasına göre kürsüye çağrılan adayların konuşmaları sırasında sık sık bozulan mikrofon, eski il başkanı ve milletvekili aday adayı olan Av. Tevfik Karabulut’un konuşma yaptığı sırada elinde patlayarak ses çıkardı. Konuşmasına devam eden Karabulut, esprili olarak, “Hem ampülu, hem de mikrofonları patlatacağız” demesi üzerinde salondan alkış sesleri yükseldi.  Konuşmasına kısa bir süre mikrofonsuz devam eden Karabulut, 2. bir mikrofon  gelmesiyle sesli olarak devam etti.

 

 

 

 

İYİ PARTİNİN  ADAY ADAYLARI İSİM LİSTESİ

 

      1-Remzi Aksoy –Avukat

      2-Recep Selami Akyürek – Yönetici

      3-Ali İhsan Aydın –İş adamı

      4-Saydam Bayram- Mühendis

      5-Barış Candan – İş adamı

      6-İbrahim  Çakır –Kamu

      7-Ferhat Çakıroğlı- İş adamı

      8-Çiğdem Çelenk Karakaya – Doktor

      9-Gülşen Çelik – Yönetici

      10-Ender Enginyurt – İş adamı

      11-Burak Eroğlu – Müşavir

      12-Günay Karaağaç – Yönetici

      13-Tevfik Karabulut – Avukat

      14-Mukadder Korkmaz – Doktor

      15-Bahtiyar Kurt – Avukat

      16-Ayşe Odabaşı – Yönetici

      17-Emine Ahsen Oral – Eczacı

      18-Sebahattin Özyürek – İş adamı

      19-Erdem Saka – İş adamı

      20-Yavuz Savaşkan – Asker

      22-Gülşen Tabanoğlu – İşletmeci

      23-İbrahim Cem Vaarol- Avukat

      24-Rıdvan Yalçın – Avukat

      25-Hüseyin Yaalçıntaş – Serbest Meslek

      26-İskender Yaman – Ekonomist

      27-Şahin Yılmaz - Mühendis


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
“Annelerimizi hayatımızın her anında hatırlayalım”Önceki Haber

“Annelerimizi hayatımızın her anında ha...

Altınordu engelliler basketbol takımı süper lig’de..Sonraki Haber

Altınordu engelliler basketbol takımı sü...

Facebook Yorum

Yorum Yazın