3- CMİLE EV
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Hopladılar, zıpladılar, başkan Güler yapacağını yaptı..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Hopladılar, zıpladılar, başkan Güler yapacağını yaptı..
İki günden bu yana Ordu Büyük Şehir Belediyesi önünde toplanan CHP. Ordu İl yönetimi Milletvekili Mustafa Adıgüzel, vekil adayı Atila Şahin ile bazı Kuru Fasulye Çekirgelerinin oyunu tutmadı. Büyük Şehir Belediye başkanı Dr. M. Hilmi Güler, talimatı verdi ve kadroya alınacak personellerin isimlerini Noter çekimi kura ile yapıldı.

Bilindiği gibi YÖN gazetesi daima haksızlık yapanların, yolsuzluk yapanların, hırsızların karşısında, daima haklının yanındadır. Yapılan bu uygulama ne kadar Hoplasalar, zıpladılar, da başkan Güler yapacağını yaptı..Doğru bir karar olduğu için biz de bu uygulamayı destrekliyoruz.

Kadroya alınacak sözleşmeli personeller hakkında kendi adamlarına  torpil yapamayarak, kura çekimine razı olmayan bir gurup Belediye önünde protestolara başladılar. Ancak, o protestolar başkan Hilmi Güler’e vız geldi, herkes hakkına razı olsun, dedikodu olmasın diye canlı yayında isimler Noter huzurunda belirlendi.

Bu arada bazı Kuru Fasulye çekirgeleri çok zıpladı, Ordu’nun muhalefetini de ısırınca bazı muhalefet parti temsilcileri de Belediye önündeki meydana gelerek gövde gösterisi yaptılar, yalandan bağırıp çağırdılar ama,  kuru Fasulye  çekirgesi çoktan yok edilmiş, Kapçuk Fasulye olmuştu.  Bu bahane ile Ordu’nun muhalefet partilerini de tanımış olduk.

Ordu Büyükşehir Belediyesi’nde sözleşmeli personele geçiş aşamasında kriterlere uygun olan personel sayısının norm kadrodan fazla olması üzerine adaletsiz bir durum oluşmaması için canlı yayında kura çekimi yapıldı.

Ordu Büyükşehir Belediyesi’nde sözleşmeli personele geçiş aşamasında ilgili yöneticilerin gerekli hassasiyeti gösterememesi ve basiretsiz tavırları sebebiyle olaya müdahale eden Başkan Güler, objektif, şeffaf ve fırsat eşitliğini sağlamak amacıyla sözleşmeli personel geçişinin herkesin huzurunda, canlı yayında kura çekimi yapılarak gerçekleştirilmesi talimatını verdi. Başkan Güler’in bu talimatıyla OBB bünyesinde sözleşmeli personele geçiş aşamasında torpil önlenirken adaletsiz bir ortam doğmasına dur denildi.

Bu talimatın ardından Ordu Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonunda noter huzurunda ve canlı yayın eşliğinde kura çekimi yapıldı. Canlı yayın, Belediyenin sosyal medya sayfasında ve Belediye Meydanında bulunan led ekranda tüm şehre yapıldı. Kura çekimi meydanda toplanan vatandaşlar tarafından izlendi.


 • 0
  SEVDİM
 • 1
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 1
  KIZGIN
AŞI RAHİM AĞAZI KANSERİNDEN KORUYOR..Önceki Haber

AŞI RAHİM AĞAZI KANSERİNDEN KORUYOR..

AKP. Başkan yardımcısı Numan Kurtulmuş, Valiliği ziyaret etti..Sonraki Haber

AKP. Başkan yardımcısı Numan Kurtulmuş,...

Facebook Yorum

Yorum Yazın