4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Hayırseverlerin Sağlık Hizmetlerine destekleri devam ediyor

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Hayırseverlerin Sağlık Hizmetlerine destekleri devam ediyor
Hayırsever Emriye Açıkel ve Zekiye Açıkel Coşkun tarafından, Fatsa İlçesi Şerefiye Mahallesinde “Aile Sağlığı Merkezi” ile “112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu” binası yaptırılacak. Hayır sever iş insanları Ordu için imza atmaya devam ediyorlar.

Hayırsever Emriye Açıkel ve Zekiye Açıkel Coşkun tarafından yaptırılacak “Aile Sağlığı Merkezi” ile “112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu” binası için protokol imza töreni gerçekleştirildi.

Vali Tuncay Sonel, İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Kasapoğlu, Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, Hayırsever Zekiye Açıkel Coşkun’un katılımıyla Valilik Makamında gerçekleştirilen protokol imza töreninde bir konuşma yapan Vali Tuncay Sonel, “Bugün hayırsever kardeşlerimiz Emriye Açıkel ve Zekiye Açıkel Coşkun tarafından Fatsa İlçemizde Babaları Kemal Açıkel adına yaptıracakları Aile Sağlığı Merkezi ile 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu binasının yapım protokolü için bir araya geldik. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz, Allah razı olsun. Hayırseverlerimizin sayısının çoğalmasını arzu ediyoruz” diye konuştu.

Hayırsever Zekiye Açıkel Coşkun ise yaptığı konuşmada, ”Allah hayrımızı inşallah kabul eder. Rahmetli Babamız Kemal Açıkel adına yaptıracağımız sağlık tesisleri ilimize, Fatsa’mıza hayırlı olur. Sayın Valimiz Tuncay Sonel’e de yakın ilgi ve desteği dolayısıyla da ayrıca teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından, Fatsa ilçesinin Şerefiye mahallesinde yapılacak Aile Sağlığı Merkezi ile 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonlarının yapım protokolü, Vali Tuncay Sonel, İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Kasapoğlu, Hayırsever Zekiye Açıkel Coşkun tarafından imzalandı. 

Hayırsever Emriye Açıkel ve Zekiye Açıkel Coşkun tarafından 778 metrekare arsa üzerine yapılacak olan 6 hekimli  “Aile Sağlığı Merkezi” ile  “112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu”  binasının yapımı bir yıl içerisinde tamamlanacak. Sağlık tesisinin ismi ailenin talebi üzerine  “Kemal Açıkel Aile Sağlığı Merkezi” olarak hizmet verecek.

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Bir haftada 48 kişi yakalandı, 32 kişi ceza evine gönderildi..Önceki Haber

Bir haftada 48 kişi yakalandı, 32 kişi c...

Bir haftada kaç sürücüye ne kadar ceza kesildi?Sonraki Haber

Bir haftada kaç sürücüye ne kadar ceza k...

Facebook Yorum

Yorum Yazın