4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Hastaneleri gezdi, hastaları ziyaret etti, moral verdi..

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
Hastaneleri gezdi, hastaları ziyaret etti, moral verdi..
Her hastanın tedavisi doktor muayenesi demek değildir. Biraz da moral ve teselli gerekir. İşte bu nedenle Ordu Valisi Tuncay Sonel, haftaya Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Devlet Hastanesini ziyaret ederek başladı. Vali Sonel, hasta ziyaretleri yaparak onlara moral verdi ve geçmiş olsun dileklerinde bulundu..

Hastanelerin acil servis, poliklinik ve servislerinde tedavi gören hastalara ve hasta yakınlarına geçmiş olsun dileklerini ileten Vali Sonel, hastanelerde görev yapan sağlık çalışanlarına da kolaylıklar dileğinde bulundu.
Hastanelerde tedavi gören hasta ve hasta yakınlarından verilen sağlık hizmetleri konusunda görüşlerini ve önerilerini de dinleyen Vali Sonel, yapımı hızla devam eden Ordu Şehir Hastanesi inşaatının bu yıl içerisinde tamamlanmasıyla birlikte sağlık alanında bir rahatlama olacağını söyledi.

Hastanelerde tedavi gören hastalara ve yakınlarına moral vermeye de çalışan Vali Sonel, “'Hasta ve hasta yakınlarının moralleri ne kadar yüksek olursa, hastaların tedavileri de o kadar iyi olur.  Hasta ve hasta yakınlarımızın verilen sağlık hizmetlerinden memnun olduklarını görmek bizleri mutlu etti. Vatandaşların tedavileri konusunda her türlü hizmet sunuluyor, fedakar sağlık çalışanlarımız da ellerinden geleni yapıyor. Bizim önceliğimiz insanımız. Yapımı hızla devam eden Ordu Şehir Hastanemiz, bu yıl içerisinde hizmete girecek. Şehir Hastanemizin hizmete girmesiyle birlikte Ordu’daki sağlık hizmetlerinin kalitesi de artmış olacak. Sağlık hizmeti alan vatandaşlarımız da rahatlayacak. Her konuda olduğu gibi sağlık alanında da bizlerden desteğini esirgemeyen Sayın Cumhurbaşkanımıza ve Sağlık Bakanımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Vali Tuncay Sonel, Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Hakan Timur ve Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Atila Gürgen’i de makamlarında ziyaret ederek ve onlarla birlikte hastalara geçmiş olsun diyerek hastanenin genel durumu, hastanenin yoğunluk durumu, sorunlar ve ihtiyaçlar konularında bilgi aldı.Karşılaştığı çocuklara da çeşitli armağanlar vererek çocukların ve hastaların gönlünü aldı.
Ayrıca her iki hastane çevresindeki eczanelere ve işyerlerine de uğrayarak onlara da işlerinde kolaylıklar diledi.

 


9 YERDE KAÇAK SİLAH FABRİKASI YAKALANDI..Önceki Haber

9 YERDE KAÇAK SİLAH FABRİKASI YAKALANDI...

EMEKLİ BELEDİYE MEMURUNUN CESEDİ BULUNDU..Sonraki Haber

EMEKLİ BELEDİYE MEMURUNUN CESEDİ BULUNDU...