3- İnka Tescil SECCADE YAN TARAF
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF

Halit Tomakin, eleştirilere dayanamadı, sistem değiştirdi..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Halit Tomakin, eleştirilere dayanamadı, sistem değiştirdi..
AK Parti Ordu il başkanı Halit Tomakin, tepkilere dayanamayarak insafa geldi ve nihayet doğru yolu buldu. Koronavirüs nedeniyle Parti il binasında kongre sonrası yapılan toplantılara ve toplu ziyaretlere halk büyük tepki göstererek eleştirilere neden oluyordu.

AKP’nin 7. olağan kongresi ve kongre sonrasında parti il binasına yapılan tebrik ziyaretleri ve ziyaretler harici de yine il binasında yapılan haftalık ve aylık olağan toplantılara  katılanların testleri pozitif çıkması sonucu il başkanı Halit Tomakin ve yönetimine büyük tepki gösteriliyordu. Bu konuda vatandaşlar sert tepki ve eleştiri gösteriyordu ama Ordu’nun hiçbir sorumlu yetkilisi veya il hıfzıssıhha kurulu yetkilisi de iktidar partisi olduğu için seslerini çıkaramıyordu.

Bu toplantılara katılan bir çok partililerin Covid 19 olmasından sonra başkan Halit Tomakin, yapılan eleştirileri dikkate alarak doğru yolu buldu ve  doğru bir karar aldı. Bu haftaki toplantısını video konferans yöntemiyle uzaktan yaptı. Bu sıkıntılı günlerde en doğru olan bir yöntemi uyguladı.

AK Parti Ordu il başkanı Halit Tomakin, gerek bu yöntem sistemi ve gerekse yaptığı açıklamaları ile Ordu kamu oyunun hedef noktası haline gelmişti.

KÜFÜR EDEN BELEDİYE BAŞKANINA TEPKİLER DEVAM EDİYOR..

Gazetemiz tarafından Kongrede açtığımız tepkili pankart olayı ve Gürgentepe Belediye başkanı Yaşar Şahin hakkında hala bir açıklama yapmaması ve yaşanan bu olaylara sessiz kalması partisi açısından gün geçtikçe puan kaybetmeye ve AKP’nin geleceğini zora sokmaya devam ediyor..Vatandaş diyor ki; “Milletin anasına – avradına küfür eden Belediye başkanını partisinde barından bir partiye artık oy veremeyiz. Gazeteciye küfür eden bir başkan bir başkan yarın bize de eder”diyorlar.

Başkan Halit Tomakin, inşallah bu doğru uygulamayı aynen devam ettirir ve eleştirilere de bir cevap vermesini bekliyoruz. Ses ver Halit Tomakin, ses ver Ordu kamu oyu neden sessiz kaldığınızı ve cevap vermediğinizi merak ediyor..


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 1
  KIZGIN
BÜYÜKŞEHİR ZABITASINDAN RAMAZAN DENETİMİ..Önceki Haber

BÜYÜKŞEHİR ZABITASINDAN RAMAZAN DENETİMİ...

ESKİ ORDU EVİ MİMARİSİ YENİDEN CANLANIYORSonraki Haber

ESKİ ORDU EVİ MİMARİSİ YENİDEN CANLANIYO...

Facebook Yorum

Yorum Yazın