4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

HABERİMİZ AKP’Lİ MİLLETVEKİLİNİN ZORUNA GİTMİŞ..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
HABERİMİZ AKP’Lİ MİLLETVEKİLİNİN ZORUNA GİTMİŞ..
Ordu halkının vekil diye seçtiği Metin Gündoğdu’nun yaptığı ve uğraştığı işlere bakın. Haberimiz çok zoruna gitmiş ki; Twitter’de haberimizin başlığını ve linkini paylaşarak Devlet Hastanesi başhekiminin görev süresinin uzatılmasına atıf yaparak Sağlık bakanı Fahrettin Koca’yı sorumlu tutuyor.

Haber-Eleştiri : Osman ŞAHİN

Gündoğdu, kendi Twitter sayfasında haberimizle ilgili yaptığı paylaşımda “Sağlık bakanı Fahrettin Koca’nın Ordu siyasetini getirdiği son durum” diye yazarak sayfasında paylaşım yaptı..

Vekil Gündoğdu, halk size soramıyor, çünkü sizin Ordu ile ilgili hiçbir çalışmanız yok, halk sizi Ordu’da hiç görmüyor ve soramıyor, zaten sizi vekil olarak da tanımıyor. O halde Ordu halkının yerine basın olarak  biz size soralım ; soralım ama, bugün yarın bir iki zıttırık yayın organına gider, konuşur, beyanat verir, kendinizi haklı çıkarırısınız, onlar da mama ve çıkar uğruna sizin yalanlarınızı milletin gözüne baka baka anlatır ve inandırmaya çalışırlarlar, bundan gayet eminim.

Vekil Gündoğdu bey, Sağlık bakanı Fahrettin Koca Ordu’nun vekili değil, sadece Ordu’nun bakanı değil, Türkiye’nin bakanı.. Bir milletvekili olarak bu gibi basit işlerle uğraşmanız, sanırım haberimizin çok zorunuza gittiğinin acısıdır. Görevini yerine layıkı ile getiren  devlet memurları ile uğraşıyor ve  milleti kendinize güldürüyorsunuz, gittikçe komik duruma düşüyorsunuz ve tepki alıyorsunuz. Ordu’nun  hangi sorunlarını çözdünüz, bu milletin hangi derdine çare oldunuz? Çıkın ortaya çalışın hizmet edin, biz de sizi alkışlayalım, destek verelim ve sizinle gurur duyalım.

Ama siz maalesef  Ordu’ya hizmet etmek için değil, resmi kurumlarda çalışan amir ve memur ataması yapmak, yer değiştirmek, kurumların başına sizin adamlarınız atanacak, hizmet olsun olmasın, sizin dediğiniz olacak, bu nedenle bu işler için mi, vekil seçildiniz?

Ordu Devlet Hastanesi başhekimi Dr. Atila Gürgen bizim babamızın oğlu değil, kendisini de tanımıyoruz ama, hizmetlerini duyuyor ve görüyoruz. Bu kişinin görevinin uzatılmasından neden rahatsız oldunuz? Sizin işiniz vatandaşa hizmet etmek mi, tayinlerle mi uğraşmak?

Daha geçtiğimiz günlerde yaptığınız bir TV. programında Ordu Üniversitesi rektörünün gelini ve  oğlu hakkında   yaptığınız bir açıklamanın tamamen yalan olması hala insanların hafızalarından çıkmadı. Bir çok kurumlara atama yapmak, memurun yerini değiştirmek için İl başkanınızla beraber resmi kurumlara telefon açarak talimat ve emir verdiklerinizi bütün Ordu halkı biliyor.

Evet, sayın vekil, hangi devlet kurumunda kim olursa olsun, görevini yerine getirmeyen, çalışmayan, hizmetini aksatanların bizler de karşısındayız. Kim çalışır, görevini layıkı ile yerine getiriyorsa, bu insanları destekliyor ve her daim yanlarındayız. Olmaya da devam edeceğiz. Yazık ekmeğinin peşinde, layıkı ile çalışan insanlarla uğraşmak sizlere hiç de yakışmıyor.

ANAMIZA SÖVEN BELEDİYE AŞKANI HAKKINDA NEDEN HİÇ PAYLAŞIM YAPMADINIZ?

Evet, sayın Gündoğdu, Partinize mensup Gürgentepe Belediye başkanı Yaşar Şahin, bize telefon açarak anamıza-karımıza söverken  neden iki satır paylaşım yapmadınız? Neden tepki göstermediniz. Ayıp değil mi, anasına-karısına sövülmeyi kim kabul eder? Yoksa bu gibi davranışla, küfür ve hakaretler çok mu hoşunuza gidiyor? Bırakın sizleri şu ana kadar parti teşkilatınız dilekçelerimize dahi cevap vermedi.

Ve yine soruyoruz? Aynı Belediye başkanı Belediyede çalışan bir kadın işçiye makamında yaptıklarını hiç duymadınız mı? Duymadım diyemezsiniz çünkü olayı yaşayan kadın sizlerden de yardım istediği halde hiç ilgilenmediniz ve sahip çıkmadınız? Bu gibi olaylara neden sessiz kaldınız?

ORDU SİYASETİNİN DURUMU ÖYLE Mİ?

Şimdi de kalkıp Ordu siyasetinin durumunu Sağlık bakanına mal etmek istiyorsunuz. Evet Ordu siyasetinin durumu ortadadır. Sorumlusu da bu duruma gelmesinin tek nedeni sizler ve diğer seçilmişlerdir.  AKP’li yöneticiler ve Milletvekilleridir. Bunun hesabını halk sizlere sandık başında mutlaka soracaktır.

Belki AKP. İktidarda kalacak, ama sizler Ordu’nun bütün AK Partili milletvekili ve yöneticileri olarak hepiniz gideceksiniz. Umarım o zaman Ordu sokaklarında başınız dik gezemeyecek, milletin yüzüne dahi bakamayacaksınız.

İşte sizleri kamu oyunun vicdani duyguları ve huzurunda baş başa bırakıyorum. Taktir ve karar sizlere oy veren milletimizindir.

Sayın Gündoğdu, yukarıda bahsettiğim konularla ilgili video linklerini bir kez daha burada paylaşıyorum ve bunlara vereceğiniz cevabı, yorumu ve paylaşımlarınızı bekliyorum..

1-AKP’li Belediye başkanı Yaşar Şahin’in küfür ettiği videon linki,

https://www.yongazetesi.com/video/gurgentepe-belediye-baskani-yasar-sahinin-gazeteciye-ettigi-kufurler-ve-hakaretler-124

2-Aynı Belediye başkanının bir kadın işçiye hakaret ettiği videonun linki..

https://www.youtube.com/watch?v=2O1parb2lC0&t=155s

 

 


 • 0
  SEVDİM
 • 1
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Başhekim Uzm. Dr. Atila Gürgen görevine devam edecek..Önceki Haber

Başhekim Uzm. Dr. Atila Gürgen görevine...

Ziraat Mühendisleri üreticinin ayağına gidecek..Sonraki Haber

Ziraat Mühendisleri üreticinin ayağına...

Facebook Yorum

Yorum Yazın