EN ÜST EVDE KAL
İnka Tescil İnternet Hizmetleri
İnka Tescil İnternet Hizmetleri

Gürgentepe’nin Oda başkanları da küfüre destek verdiler.

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Gürgentepe’nin Oda başkanları da küfüre destek verdiler.
Son günlerde meydana gelen talihsiz bir konu ile ilgili olarak yayınladığımız bir haberden dolayı gazetemiz sahibi Osman Şahin’e ana-avrat küfür eden Gürgentepe Belediye başkanı Yaşar Şahin’e destek veren ve küfürü kabul ederek altına mühür basarak imza atan kuruluşların başında Gürgentepe esnafını temsil eden oda başkanlarının başta yer almaları dikkat çekici olduğu kadar, da tepkilere neden oldu. Bu küfürün altına imza atarak mühür basan oda başkanları ve muhtarlara soruyoruz. Başkan Yaşar Şahin bu küfürü sizlerin anasına avradına etseydi, yine kabul eder altına imza atarmıydınız?

Önce o küfürü aşağıdaki linki tıklayarak bir kez daha dinleyin, nasıl bir karar verecekseniz, siz de bize ondan sonra  küfür edebilirsiniz?

https://www.yongazetesi.com/video/gurgentepe-belediye-baskani-yasar-sahinin-gazeteciye-ettigi-kufurler-ve-hakaretler-124

İşte Gürgentepe esnaflarını ve halkını temsil eden ve halkın oylaryla göreve  gelen o güzel insanlar, Yaşar Şahin başkana destek olduklarını ifade eden Esnaf ve sanatkarlar kredi Kefalet kooperatifi başkanı Eyüp Çalış, Ziraat Odası başkanı Akın Çalış ve Şoförler odası başkanı Güven Ataş listenin başını çekerek ilk önce imza atarak mühür basan STK. Başkanları oldular. Öte yandan ilçenin 23 Mahalle muhtarları ile bazı dernek başkanları da başkanın ettiği küfürlere destek vererek mühürlerini bastılar ve altına imzalarını attılar.

KÜFÜRE DESTEK VERENLERE ÖNERİMİZDİR!..

   Küfüre destek veren İmza sahiplerine sesleniyoruz. Sakın korkmayın, çekinmeyin, utanmayın, ağzınıza nasıl yerleşiyorsa, dilinize ne şekilde dolanıyorsa,  ancak kimsenin tesiri ve baskısı altında kalmadan, kendi hür iradenizi kullanarak, gereğini düşünerek yerine ne şekilde yerleşiyorsa,  başkan Yaşar Şahin  sizleri  küfür hakkında nasıl bir sınava tabi tuttuysa, nasıl alıştırıp kabul ettirdiyse, sınırsız, kota aşımı olmadan   istediğiniz şekilde  sizlerin ve ailenizin örf ve adetlerine  bağlı  kalmak şartıyla küfürlerinizi istediğiniz şekilde, anladığımız dilden nasıl arzu ederseniz bizlere küfür ve hakaret edebilirsiniz.

     İşte sayın oda başkanları ve sayın o destek listesinin altına mühür ve imza basan Mahalle muhtarları zaten gerekli makamlara, gereken şikayetler yapılmış, sonucunu adli makamlar karar verecek ve idari kurumlar da tahkikat yapacaktır. Ancak, şunun altını da çizmek istiyoruz.. Sizler bize avazınızın çıktığı kadar, sesiniz kısılıncaya kadar ne kadar küfür ederseniz, edin, biz eleştiri yapmak ve bu olayları gündeme getirmek için o kadar da gaz alıyoruz. Ancak, şunu da belirtmek istiyorum. Benim anam 20 yıl önce hakka yürüdü. Babam da yanında yatıyor. Kendisine güvenen cesareti olan varsa yaklaşabilir.

BAŞKANA DESTEK VERMEK SUÇMU DİYEBİLİRSİNİZ?

Gürgentepe Belediye başkanı Yaşar Şahin’i halk seçmiştir. Elbette ki; iyi hizmet yapması için kendisine destek vermek hakkınızdır. Başkanın ettiği küfürleri itibar meselesi yapan, kurum ve kuruluşlar ve Mahalle muhtarları ve ayrıca sosyal medyada yayınladığımız haberlerin altına çirkin yorumlar yaparak paylaşımda bulunanlar, başkana destek verecektiniz madem ki; niçin bize küfür edene ve başkan tepki alana kadar etmediniz, niçin başkanınız hakkında  o zaman destek çağrısı yapmadınız? Başkan hakkında “DESTEKLİYORUZ” diyerek bu küfürden sonra imza kampanyası başlattınız? Bunun hala da neden ne şekilde hangi yüzle desteklediğinizi ifade etmenizi istiyoruz.

Bakın kendilerini  şöyle kurtarmak istiyorlar. Başlatılan destek kampanyasında, STK’lar itibar operasyonuna karşı birleşmiş..Kişilik hakları rencide olmuş, ama başkanın bir anlık öfkesine kapıldığını da kabul ederek, başkanın savunulur ve desteklenir bir yanı olduğunu da açıkça  belirtmiş bulunuyorlar. Bu da demek oluyor ki; “Bizim başkanımız hepimize ana avrat küfür etse biz bunu kabul ediyoruz”  anlamına gelmektedir..

Gazetemize yapılan küfür ve hakaretler sonrası ortak olarak yayınlanan bir bildiri bazı internet sitelerinde, sosyal medyada ve Gürgentepe dernek sayfalarında paylaştılar. İsim verilmeden aşağıdaki açıklama yayınlandı..

    “Son günlerde bazı gazete ve sosyal medya hesaplarında Gürgentepe Belediye Başkanımız Yaşar Şahin hakkında kişilik haklarını rencide edici şekilde itibarını hedef alan asılsız, gerçeği yansıtmayan yayınlar ve paylaşımlar yapılmıştır. Gürgentepe halkı kendisini bir anlık öfkesi ile değil, kırk yıllık sosyal hayata olan katkısı ile tanımış ve tanımaya da devam edecektir. Ülke olarak hassas dönemden geçtiğimiz bu günlerde kısır çekişmeleri bir tarafa bırakıp, birbirimize kenetlenip, ilçemiz sorunlarına odaklanmamız gerekmektedir. STK’lar ve Gürgentepe Mahalle Muhtarları olarak başkanımıza güvendiğimiz tamdır. İlçemizin sorunları noktasında atılacak her türlü adımda STK’lar ve Muhtarlar olarak bir bütün olduğumuzu belirtmek isteriz.” diyerek gazetemize ettiği küfürlerden sonra başkan Yaşar Şahin’e destek bildirisi yayınlayarak altına imza attılar ve kurumun mühürlerini bastılar.

İşte taktir ve yorumlar bütün kamu oyunun dikkatine ve anlayışına sunulmuştur.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
YASAK OLAN BÖLGEYE GİRDİ VE BÖYLE KAÇTI..Önceki Haber

YASAK OLAN BÖLGEYE GİRDİ VE BÖYLE KAÇTI....

Yardım dağıtılıyor ama, gerçek ihtiyaç sahiplerine yok..Sonraki Haber

Yardım dağıtılıyor ama, gerçek ihtiyaç s...

Facebook Yorum

Yorum Yazın