4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Gürgentepe’de PTT. ile ilgili söylentiler asılsız çıktı..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Gürgentepe’de PTT. ile ilgili söylentiler asılsız çıktı..
Başta Gürgentepe olmak üzere Ordu’da üç PTT. merkez şubesi kapatılacak. Gürgentepe PTT. Müdürlüğü Gölköy müdürlüğüne bağlanarak, Gürgentepe sadece basit bir şube olarak kalacak söylentilerinin doğru olmadığı ortaya çıktı.

Alınan bilgilere göre, Gürgentepe PTT’sinin  ilçe müdürlüğü normu düşürülerek, Gölköy PTT.  ilçe müdürlüğüne bağlı şube yapılacak. Personel olarak, düz bir memur, iki dağıtıcı biri PTT memuru biri ise şirket elemanı toplam üç kişi kalacak. PTT’nin sadece aracı olarak görev yapması nedeniyle, PTT bank, taahhütlü işlemler ve para yatırıma çekme, maaş alma vs. işlemleri yapmak isteyenler de Gölköy’e gidecekler diye ilçede yapılan söylentilerin asılsız olduğu ortaya çıktı.

Gazetemizin yaptığı araştırma ve incelemeye göre, ilçe PTT müdürlüğü eskisi gibi aynı görevine devam edecek, ancak, sadece personel için kısıtlamaya gidilerek yetkili müdür olmayacak ve bu müdürün görevini tecrübeli memurlardan birisi vekaleten yapacak. Vatandaşın PTT işlemleri ile ilgili herhangi bir değişiklik ve aksama işleri olamayacak ve sıkıntı yaşanmayacak.

Yani son günlerde PTT. konusunda Gürgentepe’de PTT. konusunda yapılan söylentilerin ve bazı kişilerin bu söylentilere  isyan etmelerinin boş yere ve asılsız olduğunu da halka duyurmak istiyoruz. Aynı uygulamalar Kabataş ve Ulubey ilçeleri için de geçerli olacak.

Son günlerde Gürgentepe ilçesi hizmet konusunda epeyce yol kat ederek, Muhtarlar ve Belediye başkanı Yaşar Yaşar Şahin aracılığı ile Mahalle yollarına epeyce hizmet gitmiş ve ayrıca son iki günde AKP Ordu il yönetimi ile Ordu Büyük Şehir Belediye başkanı Dr. M. Hilmi Güler ve ekibinin de Gürgentepe’de boy göstermeleri Belediye başkanı Yaşar ŞAHİN  ile halka oldukça büyük güç ve cesaret vermiş bulunuyor.

Bu gücü arkasına alan Yaşar Şahin herkesin anasına  küfür etse de ona artık bundan sonra kimse dokunamaz..


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
“KAMYON” OYUNU TİYATROSEVERLERLE BULUŞTUÖnceki Haber

“KAMYON” OYUNU TİYATROSEVERLERLE BULUŞTU

Uçak Seyahatlerinde PCR Testi Uygulamasına devam kararı..Sonraki Haber

Uçak Seyahatlerinde PCR Testi Uygulaması...

Facebook Yorum

Yorum Yazın