İnka Tescil İnternet Hizmetleri
İnka Tescil İnternet Hizmetleri

Gürgentepe Belediye başkanı Yaşar Şahin’den ana avrat küfür ve hakaretler..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Gürgentepe Belediye başkanı Yaşar Şahin’den ana avrat küfür ve hakaretler..
Gazetemizde yayınladığımız ve aşağıda tekrar linkini paylaştığımız bir haber üzerine Gazetemiz sahibi ve sorumlu yazı işleri müdürü Osman Şahin’i telefonla arayan Gürgentepe Belediye başkanı Yaşar Şahin, çıldırmış Aslanlar gibi kükreyerek hakkında yapılan haberin yalan ve asılsız olduğu iddiaları ile ana avrat ağza alınmayacak küfürler ederek, bizleri hakaret dolu sözleriyle ölümle tehdit etti. “Başkan Yaşar Şahin seni öldüreceğim, ya, kendime ya Osman’a bir icraat olacak” diye tehditler savurdu. Osman Şahin bu konuda C. Savcılığına suç duyurusunda bulanarak şikayetçi oldu ve Başkan Yaşar Şahin’in silahına el koyulmasını isteyerek can güvenliği talebinde bulundu.

O bize küfür etti. Biz ona sayın başkan Yaşar Şahin bey diye hitap edeceğiz. Onun notunu kamu oyu verecek, cezai müeyyideyi de adli makamlar verecektir.  Başkanın ettiği küfürlerin detaylarını burada açık olarak yazmaya elimiz varmıyor, ahlaki ve mesleki kurallarımız buna el vermiyor. Ancak ses kaydını dinlemek için aşağıdaki linki tıklayınız. Canlı olarak izleyin ve sizler de küfür nasıl edilirmiş, öğrenin ve ona göre davranın. Tenkit ve eleştiriyi siz okurlarımızın taktirine bırakıyoruz.

https://www.yongazetesi.com/video/gurgentepe-belediye-baskani-yasar-sahinin-gazeteciye-ettigi-kufurler-ve-hakaretler-124

Ettiği küfürlerin, hakaret ve tehditlerin yanında kendisini imamlık yaptığını Hacı, hoca olduğunu ifade eden Sayın Gürgentepe Belediye başkanı Yaşar ŞAHİN, hakkını adalet ve hukuk yolunda araması gerekirken bu şekilde küfürler ederek, hakaret ve tehditler etmesini kendisine, makamına, şahsına ve inancına da asla yakıştıramadık.

HEM KENDİNİ, HEM DE BİZİ VURACAK!!!

Gürgentepe Belediye başkanı Yaşar Şahin işin kolay yolunu da bulmuş. Ya kendisini öldürecek ya gazeteci Osman Şahin’i öldürecek..

Tehdit ve hakaretler ederek, “Osman benim düşmanım, bende onun düşmanıyım. Kendimi vuracağım”diyor. Aman sakın ha öyle bir hata yapmayın sayın başkan Sizinle adaletin huzurunda hesaplaşıp cezanızı çekmeden kısa yoldan ölmeyi tercih etmeyin. Hem sizin gibi imamlık yapmış, milletin anasına avratına küfür eden hem Belediye başkanı, hemde imamlık yapan iki görevi bir arada yürüten bir kişiyi asla hiçbir yerde bulamayız. Bu nedenle siz bu millete lazımsınız, aranıp da bulunamayan bir başkansınız, sakın ölümü ve öldürmeyi tercih etmeyiniz. Mücadele  etmek çok güzeldir.

Biz yaptığımız haberin her zaman arkasındayız.Bu haberi iyice okuyun, kamu oyu da okusun.. Size karşı bir suçlama olmadığına karar verecek ve inanacaksınız. Çünkü, sosyal medyada bazı kişiler tarafından paylaşılan bu iddiaların doğru olup olmadığını ve konunun incelenmesini ve araştırılmasını istememiz bir gazeteci olarak doğal bir hakkımız olduğunu da bilmeniz gerek.

Sizlerin de küfür, tehdit ve hakaret yerine yasal haklarınızı kullanmanızı ve sakin olmanızı tavsiye ederiz ama, elbette ki iş işten geçtiğine göre herkes yasal yoldan bedelini ödemeyi kabul etmiş demektir.

SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDUK..

CAN GÜVENLİĞİ İSTEDİK..

Gazeteci Osman Şahin, Gürgentepe Belediye başkanı Yaşar Şahin hakkında Ordu C. Savcılığına suç duyurusunda bulunarak şikayetçi olduğunu belirtti. Şahin dilekçesine ses kaydı olan CD. kayıtlarını ve yayınladığı haberin bir örneğini de sundu.

Ayrıca, Osman Şahin dilekçesinde, “Şüpheli beni öldürmekle tehdit ettiğinden dolayı can güvenliğim olmadığından koruma talebi istiyorum ve bundan böyle benim ve ailemin başıma gelecek, canıma ve malıma herhangi bir zarar ve ziyanın verileceği, korku ve endişesi  içersinde bulunmaktayım.  Bu nedenle herhangi bir, saldırı, suikast gibi olaylardan dolayı bunun nedeni şüphelinin kendisinden  ve sosyal medya hesabında haberin altına yorum yapan, onu haksızca taraflı ve yanlı olarak savunan ve  çevresinde bulunan kişilerin sorumlu tutulmasını talep ediyorum” diyerek, C. Savcılığından  koruma talebinde bulundu.

SOSYAL MEDYADA HAKARET DOLU KÜFÜR SEVİCİLER..

İnternet sitesinde yayınladığımız haberin altına yüzlerce kişi bizleri tahrik etmek ve Başkan Yaşar Şahin’i savunmak için bir çoklarının da sahte hesaplar adıyla yorum yaparak başkan Şahin’in yanında olduklarını ve desteklediklerini ifade eder paylaşımlar yapıyorlar.

İşte başkan Yaşar Şahin hem bazı yerlerde imamlık görevi yapıyor. Hem de Belediye başkanlığı yapıyor, çok da güzel küfür ediyor, her sözü yerli yerine yerleştiriyor. O nedenle sakın Yaşar başkanı kimse görevinden almaya kalkmasın, bu adam Gürgentepe ilçesine layık ve çok lazım olan bir başkan olduğu belli oldu. Çünkü, bu küfürlere rağmen kendisini destekleyen ve hak veren Gürgentepe halkı da bizlere toptan küfür etmiş sayılırlar.. 


 • 2
  SEVDİM
 • 2
  ALKIŞ
 • 1
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
“MİRAÇ, BİZ MÜSLÜMANLAR İÇİN MANEVİ BİR TERFİDİR”Önceki Haber

“MİRAÇ, BİZ MÜSLÜMANLAR İÇİN MANEVİ BİR...

60 Yaş üstü vatandaşlara sokak yasak, dolmuş ücretli..Sonraki Haber

60 Yaş üstü vatandaşlara sokak yasak, do...

Facebook Yorum

Yorum Yazın