3- İnka Tescil SECCADE YAN TARAF
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF

Gürgentepe Belediye başkanı Yaşar Şahin Faturaların peşine düştü..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Gürgentepe Belediye başkanı Yaşar Şahin Faturaların peşine düştü..
Gürgentepe Belediye başkanı Yaşar Şahin, Belediyeye karşılıksız kesilen ve tahsil edilen faturalarla ilgili gazetemizde yayınlanan ve sosyal medyada da paylaşılan yolsuzluk ve haksızlıklara konu olan faturaların Belediyeden kimlerin sızdırdığı ve sosyal medyada kimler tarafından paylaşıldığı konusundaki faturaların faillerinin bulunması için işin peşini bırakmıyor. Başkan Yaşar Şahin Gürgentepe Doğa koruma derneği başkanı Hüseyin Kocaman hakkında da suç duyurusunda bulundu.

Gazetemizde bu konuda yayınladığımız haber  nedeniyle gazeteci Osman Şahin’e telefon açarak ana-avrat küfür eden Gürgentepe Belediye başkanı Yaşar Şahin, Belediyeye bir firma tarafından kesilen ve parası haksız yere ödendiği iddia edilen fatura konusunu haber yaptığımızdan dolayı kendisine hakaret ettiğimiz iddiaları nedeniyle gazetemiz hakkında suç duyurusunda bulunmuştu. Başkan Şahin bu işin peşini bırakmayarak, şimdi de“BELEDİYEDEN BU FATURALAR KİMLER TARAFINDAN SIZDIRILDI? BU KİŞİLERİN TESPİT EDİLMESİNİ İSTİYORUM” diye Gürgentepe Doğa koruma derneği başkanı Hüseyin Kocaman hakkında da Gürgentepe  C. Savcılığına ayrı bir suç duyurusunda bulundu. Biz de kendisini ettiği küfürler nedeniyle Ordu C. Savcılığına ve ilgili kurumlara suç duyurusunda bulunmuş ve halen soruşturma konusunda bir  netice ortaya çıkmadı.

Samsun’da oturan Hüseyin Kocaman’ın ifadesi de Samsun C. Başsavcılığında alındı. Hüseyin Kocaman bu konuda gazetemize verdiği beyanatında, “Başkan Yaşar Şahin yolsuzluğu yalanlayamadı, ama faturayı yayınlamanın ve nereden alındığının peşine düştü. Yolsuzluk yapan mı suçlu, yoksa yolsuzluğu ortaya çıkaran mı” diyerek bu konuda verdiği ifadesini gazetemizde gündeme getirdi.

HÜSEYİN KOCAMAN İFADESİNDE AŞAĞIDAKİ BİLGİLERİ VERDİ..


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 1
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
İlk 500 sıralamasında yer alan Ordu’lu firmaları kutladı.Önceki Haber

İlk 500 sıralamasında yer alan Ordu’lu f...

2 Kişiyi öldüren, 4 kişiyi yaralayan zanlı tutuklandı..Sonraki Haber

2 Kişiyi öldüren, 4 kişiyi yaralayan za...

Facebook Yorum

Yorum Yazın