4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Görevinden alınan AKP’li başkan suçsuz bulundu..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Görevinden alınan AKP’li başkan suçsuz bulundu..
Bizlere Küfür ve tehdit eden, ana- avrat söven, Hastanede vatandaş dövmeye kalkan, hakaret ve tehdit eden bunların sonucunda yargıda ceza alan Belediye başkanı hala görevinin başında dururken, hiçbir suçu olmadığı ortaya çıkan Ünye Belediyesi eski başkanı Ahmet Çamyar’ın görevinden alınması bütün vatandaşların doğruları görmesine ve gerçekleri öğrenmelerine neden oldu. Ahmet Çamyar’a gerçekten yazık ettiler..

2018 yılının Eylül ayında  görevden alınan Ünye eski Belediye Başkanı Ahmet Çamyar ulusal TV kanallarında bomba açıklamalarda bulundu. Sayıştay tarafından suçlu bulunmayan ve aklanan Çamyar, İçişleri Bakanlığı tarafından görevinden alındığını belirterek, "Bu bir siyasi cinayettir!" dedi.
Bir çok TV. Kanallarında canlı yayında neden görevinden alındığı konusunda açıklamalarda bulunan AKP’li eski Ünye devrik Belediye başkanı Ahmet Çamyar yapmış olduğu açıklamada 3 yıldır görevden neden alındığını bilmediğini belirterek “Beni neden görevden aldılar kimse açıklamıyor. 3 yıl sonra suçsuzluğum ortaya çıkıyor ve haksızlığa uğruyorum. Burada amaç bazı yapıların Ak Parti’yi bölme çalışmasıdır. Bana bu operasyonu yapanlar kim diye soruyorsanız şuanda koltuğa bakmamız gerekir.”diyerek şimdiki başkan Hüseyin Tavlı’yı işaret etti.

İçişleri Bakanlığı müfettişlerinin raporuyla 2019 yerel seçimlerine seçime 4 ay kala görevden el çektirildikten sonra Danıştay tarafından aklandığını açıklayan Ahmet Çamyar,“Bana bunu yapan 3 kuruşluk adamlara 3 kuruşluk dava açacağım” şeklinde konuştu.

Görevden alınmasına adeta isyan eden Çamyar, Müfettiş “Bana yukarıdan cevap geldi gereğini yapacağım demişti. “Doldur, boşalt mantığı ile görevimden alındım. Ne oldu da seçime 4 ay kala görevimden alındım. Bu hamle AK Partiyi bitirmek için yapılmış bir oyundur” dedi. Ahmet Çamyar'a gerçekten yazık ettler.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
PERŞEMBE BELEDİYE MECLİSİNDE GERGİN OTURUM..Önceki Haber

PERŞEMBE BELEDİYE MECLİSİNDE GERGİN OTUR...

Kasapoğlu, “Herkesi aşı olmaya davet ediyorum”Sonraki Haber

Kasapoğlu, “Herkesi aşı olmaya davet edi...

Facebook Yorum

Yorum Yazın