3- İnka Tescil SECCADE YAN TARAF
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri SECCADE YAN TARAF

GAZETEMİZ HAKKINDA TAZMİNAT DAVASI AÇTI..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
GAZETEMİZ HAKKINDA TAZMİNAT DAVASI AÇTI..
Akkuş Belediye başkanı İsa Demirci gazetemizden intikam almaya devam ediyor… Ordu’da bazı Belediye başkanları bizi korkutmaya, sindirmeye ve haklarında haber yaptırmamak için ellerinden geleni yapmaya devam ediyorlar. Önce eski OBB. Başkanı Enver Yılmaz ve onun döneminde Akkuş Belediye başkanı İsa Demirci, daha sonra da Gürgentepe Belediye başkanı Yaşar Şahin de gazetemizde yayınladığımız haberlere karşı mahkeme kapılarını aşındırmaya devam ediyor.. Ancak, şunu da açıkça söylemekten korkmuyoruz. Sayın İsa Demirci kıçımızda donumuz da kalsa doğruları yazmaya devam edeceğiz.

Akkuş Belediye başkanı İsa Demirci’nin  Avukatı Yahya Kemal Yılmaz  tarafından daha önce yayınladığımız  ve kendisine sorduğumuz soru mahiyetinde olan “Savcı Zekeriya Öz, İsa Demirci’nin makam arabasıyla mı kaçırıldı”başlığı ile yayınladığımız haber nedeniyle aldığımız ceza nedeni ile Demirci’nin avukatı şimdi de gazetemiz hakkında manevi değerlerimle oynandı diye Ordu 4. Asliye hukuk mahkemesine 5 bin liralık manevi tazminat davası açtı.

KIÇIMIZDA DONUMUZ DA KALSA YAZMAYA DEVAM EDECEĞİZ..

Akkuş Belediye başkanı İsa Demirci’ye buradan duyurmak istiyoruz. Biz hiç kimseye ne iftira atarız, ne de yalan haber yaparız, ne de kimsenin haysiyeti, şerefi ve gururu ile oynarız. Yayınladığımız haberlerimizden hiçbir zaman kuşkumuz ve korkumuz da yoktur. Mahkeme doğru karar verir, yanlış karar verir. Hakkımızda verilen bütün kararları saygı ile karşılıyoruz. Bizim asla kendimizden bir şüphemiz yoktur.

Siz Belediye başkanlığınızı yapacaksınız, bizler de gazeteciliğimizi yapacağız. Ancak, şunu da belirtmek istiyoruz ki; avukatınızın gönderdiği mahkeme dilekçesine verdiğimiz cevapta da belirttiğimiz gibi, sizlerin amacı haysiyet gurur meselesi değil, davayı sadece korkutma ve sindirme amaçlı, kin dolu intikam amacı ile açtığınızı biliyoruz.

Çünkü, avukatınızı aldığı para karşılığında vergi kaçırdığı gerekçesiyle Ordu defterdarlığına ve Ordu barosuna şikayet ettiğimiz ve  bu konuda vergi usul kanununa göre hakkında işlem yapıldığı gerekçesiyle tazminat davası açtığınızı  anlamaktayız.

Elbetteki mahkemeye başvurur, dava açarsınız. Bu da yasal olarak en doğal hakkınızdır. Kazanırsınız, kaybedersiniz, bu kararı yüce Türk adaleti verecektir. Hak edenin hakkını her zaman ödemeye hazırız. Paramız olmasa da, borç namus olduğu için  faizle, senetle, krediyle olsun, dostlarımızdan yardım toplar yine öderiz. Ancak, şunu çok iyi biliniz ki; biz, KIÇIMIZDA DONUMUZ DA KALSA, YİYECEK EKMEĞİMİZ  DE KALMASA, YAZMAYA DEVAM EDECEĞİZ..Yeterki, doğru olarak, milletin ve halkın yanında olan, çıkar ve menfaat ilişkisi gözetmeden, hakaret ve tehdit etmeden bu mesleğimizi sürdüreceğimizi devam devam edeceğimizi bilmenizi istiyoruz.

Son olarak şu hatırlatmayı yapmak istiyoruz. “Seçilmiş kişiler veya kamu görevlileri, makam koltuklarına oturmadan önce haklarında yapılacak her türlü  eleştiriyi baştan kabul etmiş sayılırlar.”Bu bir Yargıtay içtihadıdır. Şayet hakkınızda yapılan veya yapılacak eleştirilere tahammül edemiyorsanız o koltuğu boş yere işgal etmemenizi de tavsiye ediyoruz.


 • 0
  SEVDİM
 • 1
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
ASFALT EKİPLERİNİ DAVUL ZURNA İLE KARŞILADILAR..Önceki Haber

ASFALT EKİPLERİNİ DAVUL ZURNA İLE KARŞIL...

Altınordu Belediyesi 15 ayda 12 araç aldı..Sonraki Haber

Altınordu Belediyesi 15 ayda 12 araç ald...

Facebook Yorum

Yorum Yazın