4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Gazeteciye küfür eden başkanla kimse ilgilenmedi..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Gazeteciye küfür eden başkanla kimse ilgilenmedi..
Gazeteci Osman Şahin’e telefon açarak hakkında yaptığı bir haberden dolayı ana-avrat küfür edip tehditlerde bulunan Gürgentepe Belediye başkanı Yaşar Şahin’in yüzüne kimse bakmaz, selam vermez oldular.Tehdit ve küfür ettiği olay tarihinden bu yana halkın ve kendi siyasi partililerin kamu oyunda büyük tepki ve eleştiriler alan başkan Yaşar Şahin, katıldığı toplantılarda ilgi ve alaka gösterilmeyen seçilmiş bir Belediye başkanı olarak tanınmaya başlandı.

YANLIŞ FOTOĞRAF KULLANMIŞIZ ÖZÜR DİLİYORUZ..

Ah Yaşar Şahin elimizi ayağımızı birbirine doladı.. Bize haberimizi de yanlış yaptırdı. Dün akşam yayına girdiğimiz haberimizde bir fotoğraf yanlışlığı  yapılarak  sevgi ve saygınlığı ile tanınan İkizce Belediye başkanı Osman Kaygı’nın resmi ile karıştırılarak yanlış fotoğraf kullanmamıza neden oldu.. Pandemi nedeniyle maske kullanıldığı için kişilerin resimlerini karıştırarak büyük bir yanlıştan döndük ve bu yanlışımızı düzelttik. Büyük bir dikkatsizlik sonucu  fıtığraflar karıştırılmıştır. Osman Kaygı ile Yaşar Şahin’in de birbirlerine çok benzediği  fotoğrafta da açıkça görünüyor. Bu konuda gazetemizi arayan Başkan Osman Kaygı’nın avukatı bizleri uyardı ve biz de derhal haberi düzelterek yeniden yayınlıyoruz. Bu nedenle İkizce Belediye başkanı Osman Kaygı’dan kamu oyu önünde özür diliyoruz.

HABERİMİZİ ASLI AYNEN ŞÖYLEDİR :

Önceki gün Ordu merkezde düzenlenen bir törene katılan başkan Yaşar Şahin’e kimsenin pek itibar göstermediği ve başkanın törende yalnız kaldığı gözlerden kaçmadı. Hatta fotoğraflarda da göründüğü gibi herkes başkana arkasını dönerek ilgilenmedikleri görüldü. Bir çok kişinin de başkanın ettiği küfürleri kendi aralarında konuştukları da dedikoduların başında geldi. (Tıklayın https://www.yongazetesi.com/video/gurgentepe-belediye-baskani-yasar-sahinin-gazeteciye-ettigi-kufurler-ve-hakaretler-124 küfürü bir kez daha dinleyin)

CAN GÜVENLİĞİ İSTEDİK..

Küfür olayı meydana geldikten sonra gazeteci Osman Şahin tarafından başta C. Savcılığına suç duyurusu yapılmış, İçişleri bakanlığı, Valilik ve AKP genel merkezine küfürle ilgili CD gönderilerek şikayette bulunarak, Valilik ve Emniyet müdürlüğünden koruma talep etmişti.  Gazeteci Osman Şahin’in 24 Mart tarihinde yaptığı  şikayetlerle ilgili henüz şu ana kadar bir karar çıkmadı..

BAŞKAN YAŞAR ŞAHİN DE ŞİKAYETÇİ OLDU..

Hem küfür, hem tehdit ve hakaretlerde bulunan başkan Yaşar Şahin, hakkında iftira ve yalan haber yaptı diye Gürgentepe C. Savcılığına Osman Şahin’i şikayet etmiş, ancak, savcılık bu şikayete suç yok diyerek takipsizlik kararı vererek, Kovuşturmaya yer yok dedi..

Başkan Yaşar Şahin’in küfürlerini kayıt ederek, internette yayınladığı için “Özel hayatıma girdi, benden izinsiz ses kayıtlarımı yayınladı, haysiyetim ve gururumla oynadı”diye şikayetçi oldu. Savcılık bu şikayeti dikkate alarak iddianamede gazeteci Osman Şahin’i suçlu görerek Asliye ceza mahkemesine   dava açtı.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
ALTINORDU BELEDİYESİ KUMBAŞI HALKINI RAHATLATTI..Önceki Haber

ALTINORDU BELEDİYESİ KUMBAŞI HALKINI RAH...

ÖZGE ile DURSUN BİRAN’IN MUTLU GÜNLERİ..Sonraki Haber

ÖZGE ile DURSUN BİRAN’IN MUTLU GÜNLERİ..

Facebook Yorum

Yorum Yazın