3- CMİLE EV
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Fındık Fiyatı diye bağıran halka Konser düzenleniyor..

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
Fındık Fiyatı diye bağıran halka Konser düzenleniyor..
Ordu, hafta sonu düzenlenecek olan festivallerle eğlenceye doyacak. 16 Eylül Cuma akşamı başlayacak olan eğlence 18 Eylül’de nefes kesen gösterilerle son bulacak. Fındık üreticisi Fındık para etmiyor diye bağırırken, Ordu valiliğinden ve Ordu Büyük Şehir Belediyesinden fetival müjdersi geldi. Bu festivallerle Fındık fiyatı unutturulmaya mı çalışılıyor?

Ordu Büyükşehir Belediyesi ile Ordu Valiliği iş birliğinde 16-17-18 Eylül’de düzenlenecek olan Zümrüt Fındık Festivali ve 17-18 Eylül tarihlerinde YasonOff-Road Yıkım Ekibi iş birliğinde düzenlenecek olan Ordu Buluşması Off-Road Festivali 2022 Ordululara keyifli anlar yaşatacak.

ZÜMRÜT FINDIK FESTİVALİYLE DOLU DOLU 3 GÜN

Ordu Büyükşehir Belediyesi ile Ordu Valiliği iş birliğinde 16-17-18 Eylültarihlerinde Zümrüt Fındık Festivali düzenlenecek. Türkiye’de fındık üretiminde ilk sırada yer alan Ordu’da 3 gün sürecek olan festival, keyifli anlara sahne olacak.

16 Eylül Cuma akşamı 18.00’da Atatürk Parkı’nda başlayacak olan festivalde Sami Aksu, Seyfettin Tomakin, Taner Can, Celal Sezer, Kandemir Kaytaz; 17 Eylül Cumartesi akşamı saat 14.00’da başlayacak olan festivalde Tuğrul Şan, Elif Güreşçi, Coşkun Gök, Arif Deryal, Sefa Genç, Seyfettin Çakıral ve saat 21.00’da Pinhani grubu sahne alacak. 18 Eylül Pazar günü saat 14.00’da başlayacak olan festivalin son gününde ise Ayşe Taş, Ali Rıza Gündoğdu, Şener Gök ve saat 21.00’da Selçuk Balcı sahne alacak.

OFF -ROAD FESTİVALİ ADRENALİN TUTKUNLARINI BULUŞTURACAK

Öte yandan 17-18 Eylül tarihlerinde Ordu Büyükşehir BelediyesiYasonOff-Road Yıkım Ekibi iş birliğinde Ordu Buluşması Off-Road Festivali 2022 adıyla düzenlenecek olan festivaldeise adrenalin tutkunları bir araya gelecek.

Türkiye genelinden 60 kulübün 100 araçla yarışacağı festival renkli görüntülere sahne olacak. Festival kapsamında 17 Eylül saat 18.00’da OBB Ana Bina önünde düzenlenecek program ardından şehir korteji gerçekleşecek. Saat 20.00’de düzenlenecek konserle festival ateşinin fitili ateşlenecek. 18 Eylül’de Altınordu ilçesi Melet Irmağı yanında saat 09.00’da başlayacak olan yarışlar ise saat 17.00’de düzenlenecek olan kupa töreninin ardından sona erecek.


ORDU’YA 356 YENİ ÖĞRETMEN ATANDI..Önceki Haber

ORDU’YA 356 YENİ ÖĞRETMEN ATANDI..

40 kursiyer daha eğitimlerini tamamladılar..Sonraki Haber

40 kursiyer daha eğitimlerini tamamladıl...