4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Fatsa’da eski müteahhidin foyaları düzeltiliyor..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Fatsa’da eski müteahhidin foyaları düzeltiliyor..
Bundan 4 yıl önce alt yapı atık su borularının eski müteahhit tarafından gelişigüzel ve şartnameye aykırı olarak döşenerek, oldu-bittiye getirilen çalışmalar sonucu son yağan yağmurda Fatsa ilçesini sel basınca foyaların ve sahtekarlığın ortaya çıkmasından sonra OSKİ boruları yeniden döşemeye başladı.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, OSKİ tarafından geride kalan 2 yıllık süre içinde Fatsa ilçesine 77 km’lik içme suyu, 15 km’lik kanalizasyon hattı, 3 km’lik yağmur suyu hattı, 1 adet içme suyu arıtma tesisi ve 1 adet içme suyu deposunun tamamlanarak faaliyete geçirildiğini söyledi.

ÇALIŞMALAR TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

Ordu Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (OSKİ) Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmaların 19 ilçede koordineli bir şekilde devam ettiğini belirten Başkan Güler, “ İlçelerimizi geleceğe hazırlama noktasında yapmış olduğumuz bu çalışmaları önemli görüyoruz. Eskimiş ve kullanım ömürlerini tamamlamış alt yapılar ile bir yere varamayız. Onun için ilçelerimizin alt yapılarını sil baştan modern alt yapılarla yeniliyoruz” dedi.

“FATSA’DA YATIRIMA DEVAM EDECEĞİZ”

Geride kalan 2 yıllık süre içinde Fatsa ilçesine önemli yatırımların hayata geçirildiğinin altını çizen Başkan Güler, “Göreve geldiğimiz günden itibaren her alanda ekiplerimizin hummalı çalışmaları devam ediyor. Özellikle içme suyu konusunda ilçelerimizin geçmişten gelen sıkıntılarını çözüme kavuşturmak için ekiplerimiz yoğun çalışma içerisindeler. Fatsa ilçemize geçen 2 yıllık sürede toplam 77 km’lik içme suyu, 15 km’lik kanalizasyon hattı, 3 km’lik yağmur suyu hattı, 1 adet içme suyu arıtma tesisi ve 1 adet içme suyu deposunu tamamlayarak hizmete sunduk. Planlanan yatırım çalışmalarımız ile ilçemizin alt yapısını en modern yapıya kavuşturmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Bakan açıkladı, TMO Ödemeyi erken başlattı..Önceki Haber

Bakan açıkladı, TMO Ödemeyi erken başlat...

Enver Yılmaz hakkında tazminat davasının ilk duruşması yapıldı..Sonraki Haber

Enver Yılmaz hakkında tazminat davasının...

Facebook Yorum

Yorum Yazın