4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

FATSA ADASINA ÜCRETSİZ SEFERLER BAŞLIYOR..

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
FATSA ADASINA ÜCRETSİZ SEFERLER BAŞLIYOR..
Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan ve geçtiğimiz günlerde açılan ’Fener Adası’na seferler başlıyor. Ordu turizmine katkı verecek olan çalışmaya yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgi göstermesi bekleniyor. Adaya ücretsiz tekne seferi düzenlenecek.

Büyükşehir Belediyenin geçen yıl başlattığı çalışmalar kapsamında kayalık üzerine oluşturulan ahşap zemine yaklaşık 150 kişilik açık alan, oturma alanı, kafe, seyir dürbünleri, balık izleme havuzları ve kuş gözlem noktası inşa edildi.

“ÜCRETSİZ TEKNE SEFERLERİ BAŞLIYOR”

Tekneyle ulaşımın sağlanacağı Fatsa Fener Adası'na 2023 yılı sonuna kadar ücretsiz seferler düzenlenecek. Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından Fatsa Balıkçı Barınağı Sahil Güvenlik noktasından her gün saat 10:00’da başlayacak ve saat başı olacak seferler akşam saat 18:00’de sona erecek. Fatsa Adası’nın tanıtılması hedeflenen bu seferler yıl sonuna kadar ücretsiz olacak.

FATSA ADASI’NDA KAFETERYA HİZMETİ VERİLİYOR

Geçtiğimiz gün açılışı yapılan adada Büyükşehir Belediyesi iştirak şirketi ORTAR tarafından kafeterya hizmeti de verilmeye başlandı. Doğaya uygun olarak yapılan teras üzerinde tescilli Ordu ürünleri olan Ordu tostu, simit, poğaça, sıcak ve soğuk içecekler satışa sunuluyor.

 

 


Şehir Hastanesi Koordinasyon ve eşgüdüm toplantısı yapıldı..Önceki Haber

Şehir Hastanesi Koordinasyon ve eşgüdüm...

Çambaşı yaylasında sağlık evi açıldı..Sonraki Haber

Çambaşı yaylasında sağlık evi açıldı..