3- CMİLE EV
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Fatih Galender Zengin, Mahkemede ne dedi..?

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
Fatih Galender Zengin, Mahkemede ne dedi..?
Türk Sağlık Sen Ordu şubesi başkanı Fatih Galender Zengin, mahkemede adına yakışır, Zenginlik ve Galenderlikle kıyaslanacak bir şekilde ifade verdi. Samimi bir dostluğumuzun olduğunu kendi ağzı ile ifade etti ama, sonunda davayı kazandı.

BAŞKAN ZENGİN’İN MAHKEMEDE VERDİĞİ İFADESİ..

Yukarıda başkan Zengin’in mahkemede hakkımızda verdiği ifadeyi okudunuz. Aslında Türk Sağlık Sen Ordu şube başkanı Fatih Galender Zengin, çok fedaker, boylu, poslu yakışıklı bir arkadaşımızdı. Her tarafı buram buram iyilik  ve insanlık kokuyordu. Kendisine mahkemede şahitlik ettik, ancak yalancı şahitliği kabul etmedik. Yemeğini yedik, suyunu içtik, parasını da aldık.  Meğer, bu görünüş ve davranışlarının hepsi sinsi bir hayalden ibaretmiş. Bunu da sonunda öğrenmiş olduk. Bu nedenle güvencimiz ve tahminlerimiz tamamen boş bir hayalden ibaretmiş.

Gazeteci Osman Şahin’i haber içinde telefon numaramı yayınladı diye şikayet ederek açılan dava sonucu 20 ay hapis cezası ile  cezalandıran Türk Sağlık Sen Ordu şubesi başkanı Fatih Galender Zengin hakkında gazeteci meslektaşlarımızı uyarıyoruz. Sakın samimiyetinize ve dostluğunuza güvenerek bir  hata yapmayın. Haber yayınlamayın.

Şayet öyle bir yanlışa düşerseniz, sizi de engeller, sizi de şikayet eder, eline geçen fırsatı değerlendirir ve sizleri de zor durumda bırakabilir. Bu nedenle meslektaşlarımızı uyarmak istiyoruz.


Seçim Sonuçları Partiden istifa getirdi..Önceki Haber

Seçim Sonuçları Partiden istifa getirdi....

VALİ SONEL, TAVUK ÇİFTLİĞİNİ ZİYARET ETTİ…Sonraki Haber

VALİ SONEL, TAVUK ÇİFTLİĞİNİ ZİYARET ETT...