4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Erdoğan, başkan Hilmi Güler’e geçmiş olsun dedi..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Erdoğan, başkan Hilmi Güler’e geçmiş olsun dedi..
Yerel yöneticiler Erdoğan'ın söylediği bu söze önemle dikkat edin.. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti Genel Merkezi'nde konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nda partililere uyarıda bulunarak "Yerelde yaşanacak en küçük sıkıntının bedelini ülke çapında öderiz. Partimiz, çarpışa çarpışa, tuzakları boza boza bugünlere ulaştık.” dedi. Erdoğan konuşmasında OBB Başkanı Dr. M. Hilmi Güler’e geçmiş olsun dedi..

Ankara’da yapılacak toplantıya giderken, trafik kazası geçirerek hastanede tedavi altına alınan Ordu Büyük Şehir Belediye başkanı Hilmi Güler, kaza nedeniyle toplantıda Erdoğan’ın ne konuştuğunu dinleyemedi. Ordu Büyük Şehir Belediyesinin çalışmaları ve son günlerde yaşanan görevden alma olayları tamamen Belediyenin aleyhinde olduğu ve vatandaşların tepkisini aldığını hatırlatmak istiyoruz. Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu nedenle Belediye başkanlarını uyararak, “Yerelde yaşanacak en küçük sıkıntıyı genel seçimlerde öderiz”diyerek böylece Ordu belediyelerine de inceden bir mesaj göndermiş oldu.

Erdoğan'ın açıklamaları şöyle:

AK Parti yerel yönetimler başkanlığımıza, sayın başkan ve ekibine bu önemli toplantıyı tertip ettikleri için teşekkür ediyorum. Toplantımıza gelirken trafik kazası geçiren Hilmi Güler beye de geçmiş olsun dileklerimi ifade etmek istiyorum. Bu sabah ameliyatını geçirdi, başarılı bir ameliyat. İnşallah bir haftalık istirahattan sonra o da mesaisine inşallah başlayacaktır.

19 yıllık hizmetlerimizin özetinin özeti diyeceğimiz dökümüyle ülkemizin geleceğine dair hedeflerimizi de kamuoyuyla paylaştık. AK Parti 19 yılın heyecanı ve tecrübesiyle mücadelesini kararlılıkla devam ettiriyor. 19 yıl önce milletin sinesinden çıkmış bu hareket, Necip Fazıl'ın ifadesiyle pekleşe pekleşe yoluna devam ediyor. 2001'den beri AK Parti'nin tüm kademelerinde bu davaya hizmet etmiş, katkı sağlamış, partimize oy vermiş tüm kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum.

Halen bu çatı altında görev yapan, koşan, koşturan yol arkadaşlarımı gönülden tebrik ediyorum. Diktiğimiz AK Parti fidanı, bugün 83 milyonun tamamını kuşatan ulu bir çınara dönüştü. 19 milyonu aşan üye sayısıyla ülkemizin en büyük siyasi partisiyiz.

Her vesileyle söylüyorum. Burada bir kere daha altını çizmek istiyorum. Elde ettiğimiz bütün başarılar milletimizin eseridir. Başardığımız her şeyi önce Allah'ın yardımına, sonra davamıza olan sadakatimize ve elbette bu kutlu yolda yaptığımız fedakarlıklara borçluyuz.

"NEFESİ YETMEYENLER, NEFESİ KESİLENLER, YOLUNU ŞAŞIRANLAR DA OLDU"

14 Ağustos 2001'de bismillah diyerek çıktığımız bu uzun, ince ve meşakkatli yolculukta pek çok imtihanla karşılaştık. Defalarca sınandık, tehdit edildik, ihanete uğradık. İçerden ve dışardan sayısız saldırıya maruz kaldık. Ancak milletin emanetini sırtlanlara yedirmedik. Manşetlerle çarpışa çarpışa, ülkemize ve partimize kurulan tuzakları boza boza bugünlere ulaştık.

Nefesi yetmeyenler, nefesi kesilenler, yolunu şaşıranlar da oldu. Bu yolculukta böbürlenenler, kibrine yenik düşenler, zaferi ve başarıyı kendinden menkul görenler oldu. Bunların hiçbirisine eyvallah etmedik. Bizimle yollarını ayıranlara aldırmadan, kutlu mücadelemize devam ettik.

Toplanmayan çöpler, akmayan sular, bir türlü durağa gelmeyen otobüslerle gündem oluyor. Birçok şehirlerimizde sunulan hizmetlerin hem kalitesinde, hem sayısında ciddi düşüşler var.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Fındık üreticine sağlanan destek amacına ulaşmıyor..Önceki Haber

Fındık üreticine sağlanan destek amacına...

Şans oyunlarında numaralara numara yaptılar..Sonraki Haber

Şans oyunlarında numaralara numara yaptı...

Facebook Yorum

Yorum Yazın