Enver Yılmaz’ın duygu sömürüsü sona erdi..

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
Enver Yılmaz’ın duygu sömürüsü sona erdi..
İYİ Partinin Ordu Büyük şehir adayı devrik başkan Enver Yılmaz’ın 12 gündür sürdürdüğü, Orduluları, siyasi parti başkan ve yöneticilerini alet ettiği algı operasyonlarına yüksek seçim kurulu (YSK) son notayı koydu. Seçimi kazanan M. Hilmi Güler de Enver Yılmaz’ın düğmesini kapatarak onu Ordu’dan yolcu etti..

Enver Yılmaz İYİ Partiden aday olunca, “GELDİĞİ GİBİ GİDER” diye haber yapmıştık, öyle de oldu. Ne dediysek, ne yazdıysak hepsi de gerçek oldu. Enver Yılmaz’ın Ordu hayalleri de böylece sona ermiş oldu…

İyi Parti (İP) Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz’ın 31 Mart 2024 yerel seçim sonuçlarının belirlendiği akşam saatlerinden başlayarak 12 gündür sürdürdüğü, Orduluları, siyasi partileri, siyasi parti genel başkan ve yöneticilerini hatta Türkiye kamuoyunu alet etmeye çalıştığı algı operasyonu çöktü. Yüksek Seçim Kurulu (YSK) kararıyla Enver Yılmaz’ın tüm algı operasyonu elinde patladı.

Bugün İP’in ‘Ordu’da seçimin yenilenmesi’ talebini görüşen YSK, ortaya  atılan iddiaların somut delile dayanmadığını belirledi. YSK; bunun üzerine oybirliği ile İP’in talebini reddetti.  Bazı Envercilerin, Enver Yılmaz sevdası da böylece son bulmuş oldu.

YSK, mazbatanın Mehmet Hilmi Güler’e verilmesini kararlaştırdı.


Başkan Ulaş Tepe’ye genel bir tavsiye mektubudur..Önceki Haber

Başkan Ulaş Tepe’ye genel bir tavsiye me...

BAŞKAN GÜLER: ”GERÇEKLER BİR KEZ DAHA KAZANDI”Sonraki Haber

BAŞKAN GÜLER: ”GERÇEKLER BİR KEZ DAHA KA...