4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Enginyurt, “Metin Gündoğdu’nun yerine kayyum atansın..”

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Enginyurt, “Metin Gündoğdu’nun yerine kayyum atansın..”
Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Ünye Moda TV’de katıldığı bir canlı yayın programında Fındık üreticisinin sorunlarını ve fındık fiyatlarını gündeme getirirken, Ordu’nun AK Partili milletvekillerine de seslendi. Vekillik görevini yerine getiremediklerini ifade eden Enginyurt, “AK Parti Milletvekili Metin Gündoğdu’nun yerine kayyum atansın” dedi.. Enginyurt, kanaldan erkeklik yapanların da kimseyi korkutamayacağını ifade etti.

Canlı yayında Suriyeli göçmenlerden başlayarak Fındık konusunu ve fiyatlarını da gündeme getiren Cemal Cemal Enginyurt, sosyal medyadan bazı tarla faresi tipler kanaldan  kendilerini tehdit ettiğini de söyleyerek, ”Ben buradan sesleniyorum, yüreği, bileği, gücü yeten, nereye çağırıyorsa  gitmeyen namerttir. Gelmeyen de 10 kere namerttir. Kanaldan erkeklik yaparak bizi korkutamazsınız. Program yaptığımız kanallara baskı yapılıyor, TV. ye mobing uyguluyorlar.  Bu millet için başımıza gelecek her türlü işe de razıyız. Başımıza iş vermek isteyenler de  o gün canımızı alması lazım, canımızı almazsa da bedelini ağır öder” dedi.

“METİN GÜNDOĞDU’NUN YERİNE KAYYUM ATANSIN”

Enginyurt, konuşmasının  en ilginç ve önemli bölümünde ise, Mesela Ordu AK Parti Milletvekili Metin Gündoğdu Ordu için çok talihsiz bir milletvekili, AK Parti için çok talihsiz bir milletvekili, Cumhurbaşkanı Erdoğan için de çok talihsiz bir milletvekili, Cumhurbaşkanı aslında böyle kayyum atıyor ya, bu Metin Gündoğdu’ya kayyum ataması lazım. Neden derseniz, bu Metin Gündoğdu her programa çıktığında Ordu Üniversitesi rektörüne hakaret ediyor, saldırıyor, suçlama yapıyor. Ne oluyor, AK Partililer, söyleyin bilelim. Eğer bu rektör kötüyse gidin Cumhurbaşkanına söyleyin alsın. Siz kimi kime şikayet ediyorsunuz, hayırdır ya iktidarda CHP mi var” diyerek Metin Gündoğdu’nun Gülyalı’da  yaptığı konuşmasını gündeme getirdi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
“VAKA SAYILARININ ARTIŞI BİZLERİ ÜZÜYOR”Önceki Haber

“VAKA SAYILARININ ARTIŞI BİZLERİ ÜZÜYOR”

BAŞKAN GÜLER: “HERKESİ BU EŞSİZ KEYFİ YAŞAMAYA BEKLİYORUZ”Sonraki Haber

BAŞKAN GÜLER: “HERKESİ BU EŞSİZ KEYFİ YA...

Facebook Yorum

Yorum Yazın