4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF

Enginyurt, “İçinde taşıdığın pis fikirlerini biz biliyoruz..”

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Enginyurt, “İçinde taşıdığın pis fikirlerini biz biliyoruz..”
MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bülent Arınç'ın MHP ile ilgili sözlerine tepki gösterdi. Enginyurt, Arınç'ın Ülkücü ve MHP düşmanı olduğunu söyledi. Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyesi Bülent Arınç, özel bir televizyon kalanının yayınına katıldı. Enginyurt Bülent Arınç hakkında, “Cumhurbaşkanının sırtındaki kambur sensin.. İçinde taşıdığın pis fikirlerini biz biliyoruz..” dedi.

Bülent Arınç’a  sorulan bir soruda, “MHP, Ak Partinin sırtında yük demiştiniz, aynı fikirde misiniz?" sorusuna Arınç,“Cumhurbaşkanımız üzülüyor, onun için düşüncem içimde kalsın"yanıtını verdi. Arınç’a MHP’den ilk tepki Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt’tan geldi.

Enginyurt, Twitter hesabından 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı seçimini hatırlatarak,“Sen yoksun yanında da başarısız mı? Sen var mıydın 24 Haziran’da? 24 Haziran’da MHP, Cumhur İttifakı vardı” dedi. Enginyurt, Arınç’ın “aynı düşüncedeyim” demek istediğini vurgulayarak, “Eğer Cumhurbaşkanının sırtında bir kambur varsa, Bülent Arınç sensin! MHP’liler kimsenin sırtında kambur olmamıştır. Ülkücüler ve Türk milliyetçileri olarak sana hakkımızı helal etmiyoruz” ifadelerini kullandı.

Enginyurt yaptığı ayrı paylaşımda ise “Bülent efendi, içinde taşıdığın pis fikirlerini biz biliyoruz. Ülkücü ve MHP düşmanısın. Yazıklar olsun” dedi.

Enginyurt, Arınç'ın sözleriyle ilgili Twitter'dan videolu mesaj paylaştı. Arınç'a 24 Haziran seçimlerini hatırlatan Enginyurt, şöyle konuştu:

“Sen yoksun yanında da başarısız mı? Sen var mıydın 24 Haziran'da? 24 Haziran'da MHP vardı. Bülent Arınç'a soruyorlar 'MHP, AK Parti'nin sırtında yük demiştiniz, aynı fikirde misiniz?'. Diyor ki 'Cumhurbaşkanımız üzülüyor, onun için düşüncem içimde kalsın'. Yani demek istiyor ki 'aynı düşüncedeyim.' Cumhurbaşkanı'nın sırtında bir kambur varsa, Bülent Arınç sensin! MHP’liler kimsenin sırtında kambur olmamıştır. Bülent efendi,

içinde taşıdığın pis fikirlerini biz biliyoruz. Ülkücü ve MHP düşmanısın” ifadelerini kullandı.

Arınç ne söylemişti?

Haber Global’da ‘Jülide Ateş’le 40’ programına konuk olan Bülent Arınç, “MHP, AK Parti’nin sırtında yük demiştiniz, aynı fikirde misiniz?” sorusuna, “Cumhurbaşkanımız üzülüyor, onun için düşüncem içimde kalsın” sözleriyle cevap vermişti.

 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Vergi kaçıran Av. Yahya Kemal Yılmaz’a para cezası..Önceki Haber

Vergi kaçıran Av. Yahya Kemal Yılmaz’a...

Perşembe’nin KANO projesini çaldılar..Sonraki Haber

Perşembe’nin KANO projesini çaldılar..

Facebook Yorum

Yorum Yazın