4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

ENGELLİ AİLE YİNE ENGELLSİZ TAKSİ’Yİ TERCİH ETTİ..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
ENGELLİ AİLE YİNE ENGELLSİZ TAKSİ’Yİ TERCİH ETTİ..
Ordu Büyükşehir Belediyesi, engelli vatandaşlara hizmette sınır tanımıyor. Engelli vatandaşların sosyal hayata entegrasyonunu sağlamak için tüm imkanlarını seferber eden Ordu Büyükşehir Belediyesi, yaptığı hizmetlerle sınırları aşıyor.

Bu kapsamda engelli kızları için hem Ordu’ya gelirken hem de Almanya’ya giderken Büyükşehir Belediyesinin engelsiz taksi hizmetine başvuran aile, güvenle seyahat etti. Aldıkları hizmet karşısında memnuniyetini dile getiren aile Ordu Büyükşehir Belediyesi ve ekiplerine teşekkür etti.

GELİRKEN DE GİDERKEN DE BÜYÜKŞEHİR EKİPLERİ YANINDA OLDU

Almanya’dan Ordu’ya gelirken engelli kızları için Engelsiz Taksi hizmetine başvuru yapan aile Samsun-Çarşamba Havalimanından Büyükşehir Belediyesi ekiplerince alınarak evlerine kadar götürüldü. Ordu’ya gelişte Engelsiz Taksi’nin konforundan ve hizmetinden memnun kalan aile Almanya’ya dönüşte de bu hizmeti tercih etti. Yine Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından evlerinden alınan aile Samsun-Çarşamba Havalimanı’na kadar götürüldü.

İŞLERİNİ KOLAY VE RAHAT YERİNE GETİRİYORLAR

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in öncülüğünde hizmet veren engelsiz taksi, engelli ve yaşlı birçok vatandaşın hastane, kaymakamlık, postane, adliye, banka vb. kamu kurum ve kuruluşlarındaki işlerini kolay ve rahat yerine getirmesini sağlıyor. Verilen hizmetten memnun olan çoğu vatandaş da Büyükşehir Belediyesinin bu hizmetine başvuruyor. Engelsiz Taksi ile evlerinden alınan vatandaşlar ihtiyaçları doğrultusunda istedikleri yere götürülüyor, işleri hallediliyor ve aynı şekilde evlerine geri bırakılıyor.

HİZMETTEN YARARLANMAK İÇİN NE YAPILMALI?

Bu hizmetten yararlanmak isteyenler Ordu Büyükşehir Belediyesinin 444 10 52 No’lu numarasından irtibata geçerek başvuruda bulunabiliyor.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
SENDİKA BAŞKANLARININ GÖZÜ ÜYELERİN CEBİNDE..Önceki Haber

SENDİKA BAŞKANLARININ GÖZÜ ÜYELERİN CEBİ...

AMERİKALI VE RUS KADINLAR ORDU’DA ÇİKOLATA YAPTILAR..Sonraki Haber

AMERİKALI VE RUS KADINLAR ORDU’DA ÇİKOLA...

Facebook Yorum

Yorum Yazın