3- CMİLE EV
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Dr. Burcu Ülküden’e hastasının Teşekkürü..

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
Dr. Burcu Ülküden’e hastasının Teşekkürü..
Ordu Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi olan emekli Seyfettin Duman adlı vatandaş çok memnun kaldığı doktoru Burcu Ülküden’e TEŞEKKÜR etti.

Altınordu’da MEB’den emekli Seyfettin Duman 29 kasım 2022  - 2 Şubat 2023 tarihleri arasında sağlık hizmeti aldığım Ordu Üniversitesi  Eğitim araştırma hastanesinde  Hematoloji  servisi uzman Dr. BURCU ÜLKÜDEN’den çok memnun kaldığını ifade ederek, hocama kemik iliği numunesi alımı sırasında şahsına ilgi gösteren yanında birlikte hizmet eden gerek servis gerekse hemşire ve sekterlerine, şahsıma gösterdikleri bilimsel duyarlılık ve teşhis  çabalarından dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum diyerek memnuniyetimi ifade ediyorum dedi.

Allah böyle başarılı, iyi niyetli, hastası için gerekli mücadeleyi esirgemeyen sağlık çalışanlarımız  başımızdan eksik etmesin diyen Duman, memnuniyetimi gündeme getirmek, paylaşmak ve böyle başarılı, duyarlı sağlık çalışanlarını kamu oyuna duyurmak, bilimsel çalışmalarının devamında  huzur mutluluk ve başarılar dilerim diyerek  duygularını YÖN GAZETESİ aracılığı ile paylaşımını istedi..


22 KİŞİ TUTUKLANDI, 2 KİŞİ ARANIYOR..Önceki Haber

22 KİŞİ TUTUKLANDI, 2 KİŞİ ARANIYOR..

456 ARAÇ VE İŞ MAKİNESİ, 560 PERSONEL GÖREVE HAZIR..Sonraki Haber

456 ARAÇ VE İŞ MAKİNESİ, 560 PERSONEL GÖ...