EN ÜST EVDE KAL 24 temmuz gazeteciler - BAYRAM
İnka Tescil İnternet Hizmetleri
İnka Tescil İnternet Hizmetleri

Dış işleri Bakanından Ordu’da toplantı sözü..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Dış işleri Bakanından Ordu’da toplantı sözü..
Ak Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin ve Milletvekili Metin Gündoğdu , Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nu makamında ziyaret etti. ziyarete , ziyaretin gerçekleştirilmesinde emeği olan Dışişleri Bakan Yardımcısı Ordu’lu hemşehrimiz Yavuz Selim Kıran ve Belediye Başkanları katıldı. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Bakan Yardımcım, kıymetli mesai arkadaşım Yavuz Selim Kıran vasıtasıyla Ordu’yu yakından takip ettiğini belirten Bakan Çavuşoğlu, Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu , İl Başkanı Halit Tomakin ve Belediye Başkanı arkadaşlarımı ağırlamaktan onur duyuyorum dedi. Bakan inşallah sözünü tutar ve toplantıyı Ordu’da yapar diyoruz.

AK Parti Ordu İl başkanı Halit Tomakin, Ankara’dan mutlu ve müjdeli bir haberle döndü. Dışişleri bakanı Mevlüt Çavuşoğlu bakanlığının 2. uluslararası toplantısını Ordu’da yapma sözü verdi. Bakan Türkiye’nin gür sesinin ükemizde, uluslararası arenada ve Dünyada duyurulmasında başarılı bir diplomasi yürüterek göğsümüzü kabartıyor. Bakan Çavuşoğlu’na Ordu balı ikram edildi ve tanıtımı için gerekli girişimlerde bulunacağının sözünü vererek, “Bakanımız Türkiye’nin gür sesinin ülkemizde, uluslararası arenada ve dünyada duyurulmasında başarılı bir diplomasi yürüterek göğsümüzü kabartıyor” dedi..

 

İl Başkanı Halit Tomakin, yaptığı açıklamada “Sayın Bakanımız yoğun programı arasında bize zaman ayırarak bizleri kabul ettiği için kendilerine şükranlarımı sunuyorum, İl Teşkilatım ve Ordu’lu hemşehrilerimin adına selam ve muhabbetlerimizi ilettik. Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu Dünya Lideri Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yakın çalışma ve mesai arkadaşı Bakanımız Türkiye’nin gür sesinin Ükemizde, uluslararası arenada ve dünya da duyurulmasında başarılı bir diplomasi yürüterek göğsümüzü kabartıyor ALLAH cc. yar ve yardımcıları olsun” dedi.

 

Başkan Tomakin açıklamalarını şöyle sürdürdü : “Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu’nu ziyaretimizde kendileri 2020 yılı içerisinde Bakanlığına bağlı iki uluslararası önemli toplantıyı Ordu’da yapma sözü verdiğini belirterek, bu toplantıların gerçekleşmesi durumunda Ordu’nun dünya’ya tanıtılması açısından büyük bir fırsat ve reklam olacağını belirterek sayın bakanımıza bu jestinden dolayı heyet adına şükranlarımızı sunduk. Bakanımıza Ordu balı hediye ettik. Bakanımız yine Ordu balının tanıtılması için gerekli çalışmayı ve girişimlerde bulunacağını bildirdi” dedi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
CİMER’E yapılan şikayetler artmaya başladı..Önceki Haber

CİMER’E yapılan şikayetler artmaya başla...

Ünye çöp ayrıştırma tesisi çalışmaya başladı..Sonraki Haber

Ünye çöp ayrıştırma tesisi çalışmaya baş...

Facebook Yorum

Yorum Yazın