4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

DİKEY DUVARLI SOSYAL TESİSİN AÇILIŞ TÖRENİ YAPILDI..

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
DİKEY DUVARLI SOSYAL TESİSİN AÇILIŞ TÖRENİ YAPILDI..
Ordu Büyükşehir Belediyesi, kentin turizm hayatına katkı sağlayacak bir çalışmaya daha imza attı. Kiraz Limanı Mahallesinde yapımı tamamlanan sosyal tesis ve eğlence alanları törenle açılarak hizmete girdi. Ancak, açılışta görünmeyen tesisin mimarı Nihat Şen kaçtı, Belediye açtı..

Ordu Büyükşehir Belediyesi,  Kiraz Limanı Mahallesinde yıkılan 15 katlı Belde evlerinin yerine “YAŞAYAN ORDU EVLERİ” adı altında şahane bir sosyal tesis yaptı. Tesis bugün yapılan törenle Ordu halkının hizmetine açıldı. Ancak, bu sosyal tesisin mimarı olan Dr. Mimar Nihat Şen bu güzelim açılış töreninde görünmedi. Acaba, Nihat Şen uçağı mı kaçırdı. Yoksa Nihat Şen kaçtı, Belediye mi açtı? Acaba Nhat Şen uçağı mı kaçırdı? Kafalara her türlü soru işareti takılıyor. Sürekli “Nihat Şen’le Ordu Şenlenecek” haberleri bir kez daha boş çıkmış, Ordu şenlenecek diyenlerin hayalleri suya düşerek reklam kurbanı oldular. Ordu Nihat'la şenlenemedi.

Açılış törenine projeyi uygulayan ORKENT yönetim kurulu başkanı Mimar Nihat Şen haricinde  Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, yardımcısı Celal Tezcan, genel sekreter Abdulkadir Htipoğlu Ordu Valisi Muammer Erol, Ordu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Baş, AK Parti İl Başkanı Selman Altaş, İlçe Belediye Başkanları, OBB daire başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

NİHAT ŞEN’E TEŞEKKÜR ETTİ..

Başkan Hilmi Güler açılış kurdelesini kesmeden önce yaptığı  konuşmasında tesisin yapımı ile ilgili kısa bir bilgi verdi. Ancak, Proje sahibi Mimar Şen’e bu çalışmasından dolayı TEŞEKKÜR etti.  Fakat, törende Nihat Şen’in hazır olmaması ise farklı yorumlara neden oldu.

Biz de YÖN gazetesi olarak böyle güzel  ve anlamlı tesisin yapımında emeği geçen bütün idarecilere Ordu halkı adına TEŞEKKÜR ediyoruz.


Dikey duvarda Ordu’da yaşatılan yöresel mimari..Önceki Haber

Dikey duvarda Ordu’da yaşatılan yöresel...

MHP İLÇE BAŞKANI MURAT KAÇAK MAZBATASINI ALDISonraki Haber

MHP İLÇE BAŞKANI MURAT KAÇAK MAZBATASINI...