2 -AŞ. ŞEHİR KADINLAR GÜNÜ
3- İnka Tescil SECCADE YAN TARAF
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF

DEVA Partisi de İlçe kongresini yapacak..

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
DEVA Partisi de İlçe kongresini yapacak..
AK Parti kongre yaptı diye tepki gösterenler, şimdi DEVA Partisinin kongresi için ne diyecekleri merak ediliyor. Ordu il ve ilçe teşkilatlarını oluşturan DEVA Partisi 21 Şubat Pazartesi günü Altınordu ilçe kongresini yapacak. Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA Partisi) Genel Başkanı Ali Babacan, Altınordu İlçe Kongresi’ne katılmak ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin yanı sıra esnaf ziyaretlerinde bulunmak için Ordu’ya geliyor.

21 Şubat Pazar gecesi Ordu’ya gelecek olan Babacan ve diğer parti yetkilileri, 22 Şubat Pazartesi günü gerçekleşecek kongre öncesinde çeşitli sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile görüşmelerde bulunacak. Babacan, partisinin Altınordu İlçe Kongresi’nin tamamlanmasının ardından esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinlemek için düzenlenecek şehir turu ile Ordu temaslarını tamamlayacak.

BABACAN AKŞAMDAN GELECEK..

Genel başkan Ali BABACAN 20 Şubat akşamı Ordu’ye gelecek. Ordu Kurucu il başkanlığını ekonomist Ercan Öktenay’ın üstlendiği Deva Partisi Ordu İl Yönetimi ile 6 ilçe başkanlığı göreve başladı. İl Başkanı Ercan Öktenay, kentteki basın kuruluşlarına yönelik yaptığı açıklamada, “Genel başkanımız sayın Ali Babacan’ın liderliğinde demokrasimizi güçlendirmek, Türkiye’yi insan haklarına saygılı, adalet bilinci oluşmuş, daha huzurlu ve gelişmiş bir ülke yapmak için çıktığımız yolda “Ordu’nun Deva’sı” teşkilatlanmasını sürdürüyor. Ülkemizin, bölgemizin ve yaşadığımız şehrin karşı karşıya olduğu sorunları aşabilmek için geliştirdiğimiz vizyonla her alanda hazırladığımız yeni stratejiler, programlar ve planların kamuoyuna duyurulmasında kuruluşlarını tamamladığımız ilçe teşkilatlarının büyük çabası olacaktır” dedi. Öktenay’ın verdiği bilgiye göre Deva Partisi’nin ilçe teşkilatlanmasında Altınordu İlçesi başkanlığı görevini Yavuz Savaşkan üstlendi. Diğer ilçelerde ise şu isimler göreve getirildi.

Fatsa: Ahmet Yıldırım, Kumru: Murat İnci, Korgan: Erdal Gediş, Akkuş: Alpay Karagöz, Çamaş: Engin Erkoç.

Ercan ÖKTENAY’ın İl Başkanı olduğu Deva Partisi Ordu İl Yönetim Kurulu da 43 kişiden oluştu.

Ercan Öktenay, Ahmet Tural, Atalay Baş, Ayfer Kahraman. Barış Acar, Bilgin Kırca, Cem Özcan, Emre Karahasan, Emre Özbay, Ertürk Güler, Eyüp Sarı, Ezel Kuru,

Fatma Şimşek, Fazıl Biber, Gültekin Yurtsever, Habib Sadıkoğlu, Hasan Ocak, İlhami Öztürk, İsmail Murat Ünsal, İsmet Odabaş, Mehmet Türkmen, Mustafa Ermiş, Mustafa Kır, Okan Engin, Özlem Çalışkan Aydın, Pınar Çakar, Remzi Demirtaş, Reşat Güngör, Ruhi Soysal, Seda Sana, Selami Çaylak, Sinan Kara, Suat Alpoğlu, Şafak Öztürk, Şafak Uğurlu, Tacettin Yüce, Tuğrul Kahraman, Uğur Ateş, Volkan Anaçoğlu, Yalçın Özkurt, Yaşar Türkmen, Yeliz Kul ve Zeliha Yurdakul

 


  • 0
    SEVDİM
  • 0
    ALKIŞ
  • 0
    KOMİK
  • 0
    İNANILMAZ
  • 0
    ÜZGÜN
  • 0
    KIZGIN
Doğum yapacak kadınlara gebelik eğitimi..Önceki Haber

Doğum yapacak kadınlara gebelik eğitimi....

GENEL SEKRETER ALP: “YOLLARIMIZIN TAMAMI AÇILMIŞ DURUMDA”Sonraki Haber

GENEL SEKRETER ALP: “YOLLARIMIZIN TAMAMI...

Facebook Yorum

Yorum Yazın