3- CMİLE EV
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Dansöz olamayan Gökçe Kırgız, çocukluk hayalini anlattı..

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
Dansöz olamayan Gökçe Kırgız, çocukluk hayalini anlattı..
Şarkıcı Gökçe Kırgız, çocukken dansöz olmak istediğini söyleyerek "Düğünlerde köçek gibi dans ederdim. Anneme dansöz olmak istediğimi söylediğimde de hep ağlardı" dedi. Şarkıcı olamayan Gökçe Kırgız, Şimdi oynayamıyorum, odundan bir farkım yok. Sadece put gibi şarkı söylüyorum dedi…

Şarkılarıyla sık sık adından söz ettiren Gökçe Kırgız, Gökay Kalaycıoğlu'nun sunumuyla 360 TV'de yayınlanan 360 Derece programına konuk oldu. Küçük yaşlarda danscı olma ilgisinden bahseden Kırgız, "Bir dönem dans grubum vardı ama şimdi put gibi şarkı söylüyorum" şeklinde konuştu.

"ANNEME DANSÖZ OLMAK İSTEDİĞİMİ SÖYLEYİNCE AĞLARDI"

Kalaycıoğlu'nun "Küçükken dansöz mü olmak istiyordun?" sorusu karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen şarkıcı, "Siz bunu nereden öğrendiniz? 5-6 yaşlarımda düğünlerde köçek gibi dans ederdim. İlkokulda da sürekli dans yarışmalarına katılırdım. Hatta bir dans grubum vardı. Yaş ilerledikçe bunların hepsi yalan oldu. Anneme hep ben dansöz olacağım derdim. Annem de ağlardı. Neyse annem üzülmesin diye şarkıcı oldum. Babam asker olduğu için dansöz olma isteğime daha da tepkiliydi. İnanılmaz iyi oynardım. Yaşım ilerledikçe ve sahne hayatım başlayınca köreldim. Şimdi oynayamıyorum, odundan bir farkım yok. Sadece put gibi şarkı söylüyorum" dedi.

 


Türk Aşçılar Kanada’ya transfer oldu..Önceki Haber

Türk Aşçılar Kanada’ya transfer oldu..

Vali Sonel, bir günde 178 vatandaşı dinledi..Sonraki Haber

Vali Sonel, bir günde 178 vatandaşı din...