İnka Tescil İnternet Hizmetleri
İnka Tescil İnternet Hizmetleri

DABAN ve AKGÜL AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
DABAN ve AKGÜL AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ..
Ordu’nun tanınmış Hal esnaflarından ve aynı zamanda Ordu Ticaret Odası yönetim kurulu üyesi divan katipliği yapan Birol Akgül’ün oğlu Cemilcan Akgül ile Bulancak ilçesinin tanınmış sevilen ailelerinden Recep Daban’ın kızları Melissa güzel bir düğün töreni ile evlenerek dünya evine girdiler. Gelin Bulancak’tan geldi, düğünleri Ordu’da bir otelde yapıldı..

Yoğun bir davetlinin katıldığı düğün töreninde Pandemi nedeniyle kurallara riayet edilerek katılan misafirler salonda sosyal mesafe ve maske kurallarına dikkat ederek, genç çiftleri uzaktan da olsa tebrik ederek düğün törenine katılımaları ile mutlu ettiler.

İLK TAKI BAŞKAN AŞKIN TÖREN’DEN GELDİ..

Düğün töreninin başlamasından kısa bir süre sonra salona iştirak eden Altınordu Belediye başkanı Aşkın Tören yaklaşık iki ay önce nikahını kıydığı genç çiftleri  düğünlerinde de yalnız bırakmayarak ilk tebrik eden ve hediyesini takdim eden kişi oldu. Başkan Aşkın Tören, gelin ve damatla kısa bir süre sohbet ederek, onlara ömür boyu mutluluklar diledi. Daha sonra salonda bazı kişilerle özel sohbetlerde bulanarak hal ve hatırlarını sorduktan sonra başka bir düğün törenine gitmek için salondan ayrıldı.

PROTOKOL YALNIZ BIRAKMADI..

Bir çok davetliler ise  Pandemi nedeniyle salona girmeyerek düğün sahibi Birol Akgül tarafından karşılanarak  bahçede sohbet etmeyi tercih ettiler. Genç çiftleri yalnız bırakmayan eş, dost, akraba ve sevenlerinin yanı sıra  AK Parti Ordu il başkanı Halit Tomakin düğün törenine yönetim kurulu ile birlikte katılarak tebrik ettiler.

Ordu Ticaret Odası (OTSO) Başkanı Servet Şahin de üyesi olan Birol Akgül ve yakınlarını yalnız bırakmayarak düğün törenine katıldı ve genç çiftleri tebrik etti..

Bir çok davetli, kurum ve kuruluşlar, kişiler düğün salonuna çiçek göndererek, tebrik ederek, genç çiftleri tebrik ettiler.

Biz de YÖN gazetesi olarak MELİSSA ile CEMİLCAN çiftini tebrik ediyor, bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Altınordu Belediyesi 15 ayda 12 araç aldı..Önceki Haber

Altınordu Belediyesi 15 ayda 12 araç ald...

SERVET ŞAHİN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’A TEŞEKKÜR ETTİ..Sonraki Haber

SERVET ŞAHİN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’A TEŞ...

Facebook Yorum

Yorum Yazın