3- İnka Tescil SECCADE YAN TARAF
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF

Cumhuriyet Mahallesinin asfalt yol sorunu çözüldü..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Cumhuriyet Mahallesinin asfalt yol sorunu çözüldü..
Kurulduğu günden beri yol hizmeti alamayan Cumhuriyet Mahallesi nihayet yol özgürlüğüne kavuştu. Altınordu Belediyesi, uzun yıllardır altyapı sorunu yaşanan bölgelerde yürüttüğü çalışmalarla ilçede sorunlara köklü çözümler üretiyor. Başkan Tören, “Hedefimiz hizmetlerimizin gitmediği mahallemiz sokağımız caddemiz kalmayacak” dedi.. Başkan Tören’e sesleniyoruz. Bizim Mahallede bu asfalt hizmetlerinizi bekliyor.

“Modern, standardı yüksek ve konforlu şehir” anlayışı ile çalışmalarına ara vermeden devam eden Altınordu Belediyesi, diğer alanlarda olduğu gibi alt yapı çalışmalarında da yoğun temposunu sürdürüyor. Yıllardır devam eden sorunları adeta seferberlik ilan ederek tek tek çözen Altınordu Belediyesi, şehrin her yerinde alt yapı çalışmalarına kesintisiz devam ediyor. Yapılan çalışmalar vatandaşların da takdirini topluyor.

CUMHURİYET MAHALLESİNDE YILLARIN SORUNLARINA NEŞTER VURULUYOR..

Cumhuriyet mahallesinde yıllardır altyapısı bulunmayan ve her yağışta büyük soranlar yaşanan yoğunlukla toplu konut alanlarının bulunduğu 1267, 1269, 1270, 1271, 1272 ve 1273 No’lu Sokaklarda yürütülen titiz çalışmalar sonunda alt yapı çalışmaları tamamlandı. Altyapısı tamamlanan sokaklar sıcak asfalt ile buluşturularak hizmete sunuldu. Yaklaşık 300 dairenin bulunduğu toplu konutlar bölgesi tamamlanan altyapısı ve sıcak asfaltı ile modern ve konforlu bir görünüme kavuştu. Cumhuriyet mahallesinde altyapı çalışmaları sokak sokak devam ediyor.

BAŞKAN TÖREN, “HEDEFİMİZ, HİZMETLERİMİZİN GİTMEDİĞİ MAHALLEMİZ SOKAĞIMIZ CADDEMİZ KALMAYACAK”

Altınordu’da hizmetlerin götürülmediği mahalle sokak cadde, müdahale edilmemiş bir sorun kalmayacağını kaydeden Başkan Aşkın Tören, bugüne kadar şehrin birçok bölgesinde alt yapının baştan aşağı yenilendiğini ve hummalı bir alt yapı çalışması gerçekleştirdiklerini vurguladı. Başkan Tören, “Kentimizin her noktasında başlattığımız altyapı seferberliği kesintisiz olarak devam ediyor. Geleceğini bugünden inşa ettiğimiz ve büyük değişim içerisinde olan şehrimizde gayretimiz, hedefimiz; hizmetlerin gitmediği mahallemiz, sokağımız ve caddemiz kalmayacak. Planlama ve programımız doğrultusunda öz kaynaklarımızla yatırımlarımıza devam ediyoruz. Hizmet bekleyen vatandaşlarımızın beklentilerini haklı buluyor, varoluş sebebimiz hemşerilerimizin beklentilerini karşılamak için merkezi şehir ve insan olan hizmet belediyeciliği anlayışımız ile kesintisiz çalışıyoruz.

Hemşerilerimizin hayatlarını kolaylaştırmanın yanı sıra Altınordu’muzun daha modern ve konforlu olması için öncelikle altyapı sorununu çözmemiz gerekiyor. Tüm çabamız Altınordu’muzun daha güzel bir geleceğe ulaşması içindir. Bunun için de gecemizi gündüzümüze katarak çalışmaya devam edeceğiz. Bize inanan, her daim destek veren hemşehrilerimize teşekkürlerimi iletiyorum. Çalışmalarımız her bir mahallemizde, sokağımızda caddemizde kesintisiz devam edecek” ifadelerini kullandı.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
AKP’lilere ve Muhtara Pazar yeri otopark ihalesi!..Önceki Haber

AKP’lilere ve Muhtara Pazar yeri otopark...

Vali Sonel, “Devlet, Millet el ele, bu illeti yeneceğiz.”Sonraki Haber

Vali Sonel, “Devlet, Millet el ele, bu i...

Facebook Yorum

Yorum Yazın