4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

CUMHURBAŞKANI GELECEKTİ, SEÇİM İŞLERİ BAŞKANI GELDİ..

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
CUMHURBAŞKANI GELECEKTİ, SEÇİM İŞLERİ BAŞKANI GELDİ..
AKP Ordu il başkanı Halit Tomakin, toto oynar gibi siyaset yaparak adeta ses bombası atmaya devam ediyor. Çünkü, başkan Tomakin, sürekli Cumhurbaşkanı Erdoğan Ordu’ya gelecek diyor ama, konuştukları bir türlü tutmuyor. Bu konuşmaları ile Ordu halkını kandırarak adeta gönül alıyor.

Mart ayında yerel basına verdiği demeçlerinde ve hatta bir TV’de programına katılan AK Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Ordu ziyaretinin Mayıs ayının ilk haftasında olacağını söylemişti, fakat bu açıklamalar yine boş çıkarak yalan oldu. Haziran ayı çıkmak üzere, Cumhurbaşkanı Ordu’ya yine gelmedi. Ne zaman geleceği de hala belli değil.  Ordu halkı soruyor ve merak ediyor,  başkan Tomakin bu açıklamaları yaparak Ordu halkı olarak bizi neden avutuyor deniliyor. Bu konuşmalarından sonra AKP il başkanı Tomakin, siyasi açıdan Ordu halkı üzerinde güvenirliği ve itibarı gittikçe kayboluyor.

Cumhurbaşkanı  Erdoğan gelmeyince dün Ordu’ya seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Seçim İşleri Başkanlığı Karadeniz Bölge Koordinatörü Bülent Yağmur, genel Merkez Kadın Kolları Seçim İşler Başkanı Havva Sibel Söylemez gelerek 3 kademe Seçim İşleri Başkanlarının katılımlarıyla bir toplantı yapıldı.

Toplantıda bir konuşma  yapan İl Başkanı Halit Tomakin, 2023 seçimlerine hazırlandıklarını belirterek, “Genel Merkez  Seçim İşleri Başkanlığımızın en üst düzeyde ilimizde toplantı yapmasını son derece ehemmiyetli ve önemli buluyoruz, Genel Başkan Yardımcımız Seçim İşleri Başkanımız Ali İhsan Yavuz beye ilimize göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakalarından dolayı şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Başkan Tomakin,“Bugünkü toplantıda Genel Başkan Yardımcımız seçimlerle ilgili stratejilerimizi sandıklara nasıl sahip çıkılması gerektiğini anlattılar . Bizde   sandığa sahip çıkmak, AK Parti'nin kültürüdür. “Demokrasilerde Sandık Namustur. Bizim yolumuz uzun vazifemiz ağırdır, 15 seçim başarısını anlamak istemeyenler hep başka yerlere bakıyor . halbuki AK parti bu yola 2002 de başlayan serüvenine milletimizle beraber çıktı..diyerek kendisine güven vermeye başladı.

Şayet, başkan Tomakin’in partisi içersindeki tutum ve açıklamaları bu şekilde devam ederse, AKP, Ordu’da birinci parti değil, 3. bile olamaz gibi gözüküyor.  Her gün kan kaybeden AKP’de alarm sesleri gelmeye başladı.

Cumhurbaşkanı R. Tayyip Erdoğan Ordu teşkilatı içinde başkan dahil acilen yönetimi değiştirerek beceriksiz  yönetimi derhal feshederek yeni bir kadro oluşturmalıdır.

 


BÜYÜKŞEHİR DOLMUŞ DURAKLARINI YIKIYOR..Önceki Haber

BÜYÜKŞEHİR DOLMUŞ DURAKLARINI YIKIYOR..

ORDU’YA YENİ C. BAŞSAVCISI ATANDI..Sonraki Haber

ORDU’YA YENİ C. BAŞSAVCISI ATANDI..