4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Cuma namazı ile Cuma ziyaretlerine devam..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Cuma namazı ile Cuma ziyaretlerine devam..
Başkan Tören, her Cuma günü ayrı bir mahalleye giderek Cuma namazını o mahallede kılarak farklı bir dua alırken, vatandaşların da hayır ve duasını almaya devam ediyor. Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören’in geleneksel hale getirdiği her hafta bir mahalle ziyaretlerinin bu haftaki adresi Oğmaca mahallesi oldu.

Oğmaca mahallesi Tevekkül Camiinde birlikte kılınan Cuma namazının ardından Muhtar Cemal Aksu ve vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Tören, “Gölgesiz adaletle şeffaf herkese eşit mesafede nezaketle zarafetle ortak akıl ve istişare ile şehri yönetmeye çalışıyoruz”dedi.

Göreve geldiği günden itibaren çeşitli vesilelerle 92 mahalleyi sık sık ziyaret ettiğini ifade eden Başkan Tören “bizler göreve geldiğimiz günden itibaren özellikle 92 mahallemize değişik vesilelerle sık sık ziyaretlerde bulunuyoruz.  Bu anlayışımızın devamı niteliğinde Cuma namazı vesilesiyle mahallelerimizi ziyaret ederek hem yapılan hizmetleri yerinde görüyor hem var olan yeni talepleri ihtiyaçları tespit ediyor ve yine dönemimiz içerisinde yapılmasını öngördüğümüz, planladığımız çalışmalarla ilgili karşılıklı hasbihal ediyoruz, istişarede bulunuyoruz” şeklinde konuştu. 

“Bu şehrin bu milletin sinesinden çıkmış bir evladınız olarak bu hizmetleri yapmak bizim sizlere bir lütfumuz değil, insana hizmet ve hürmet anlayışımızın ve bu görevlerdeki   varoluş sebebimiz olan milletimize karşı sorumluluğumuzun bir gereğidir” diyen Başkan Tören, “Bizler göreve geldiğimiz günden itibaren açıkçası “Bütün Şehir Eşit Hizmet” anlayışıyla 92 mahallemizle ilgili artan nüfus ve değişen ihtiyaçları da göz önünde bulundurarak mahallelerimizin  merkezle olan bağlantısını ulaşılabilir ve sürdürülebilir kılmak için çalışmalarımızı planlamaya ve hayata geçirmeye devam ediyoruz” açıklamasında bulundu. Şehrin en önemli sosyal sorunlarından birinin işsizlik olduğunu söyleyen Başkan Tören sözlerini şöyle sürdürdü:  


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Bekle, Halit bekle.. Cumhurbaşkanı gelecek, defterinizi dürecek..Önceki Haber

Bekle, Halit bekle.. Cumhurbaşkanı gelec...

Artık Emniyet mensupları öfkeli davranmayacak..Sonraki Haber

Artık Emniyet mensupları öfkeli davranma...

Facebook Yorum

Yorum Yazın