4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Coldwell Banker Vadi Ofisi gayrimenkulden farklı açılış..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Coldwell Banker Vadi Ofisi gayrimenkulden farklı açılış..
Coldwell Banker Vadi Gayrimenkul Kağıthane ofis açılışı 19 Haziran 2021 Cumartesi günü (yarın) gerçekleşecek. Değişik bir proje ile hizmete açılacak olan Coldwell Banker Vadi Ofisi sosyal yardım destek projesinde yer almak için farkındalık yaratmayı amaçlıyor.

Özgür Çelik ve Sedar Erdoğan ortaklığıyla 2020 yılının Aralık ayında kurulan Coldwell Banker Vadi Ofisi pandemi koşulları sebebiyle gerçekleştiremediği açılışını 19 Haziran 2021 Cumartesi günü saat 15:00’de “SMA Hastalığına Farkındalık Karma Sanat Sergisi" açılış kokteyli ile eş zamanlı olarak gerçekleştirecek. Bir çocuğun hayatta kalabilme mücadelesine destek vermek amacıyla gerçekleştirilecek olan “SMA Hastalığına Farkındalık Karma Sanat Sergisi"nde gayrimenkul sektörü ve sanatseverler bir araya gelecek.

Sanatseverler Vadi’de buluşacak

Gayrimenkul sektörünün ileri gelenleri, Büyükşehir Belediyesi, Kağıthane Belediyesi gibi pek çok belediyenin üst düzey yöneticilerinin de davetli olduğu açılışta sanat eserleri ile daha fazla sanatseveri buluşturmayı amaçladıklarını dile getiren Coldwell Banker Vadi Ofisi kurucu ortağı Özgür Çelik, sosyal sorumluluk projelerinin önemini vurgulayarak, “Son yıllarda özellikle sosyal medyada çok fazla karşımıza çıkan bir rahatsızlık SMA, her sektörden, her camiadan duyarlı insanlar, kendi çabalarıyla bu hastalığın pençesine düşmüş çocuklara destek olmaya çalışıyor. Biz de kendimizce henüz yeni kurulmuş olan şirketimiz ve açılışını henüz yapamadığımız ofisimizin böyle anlamlı bir sosyal sorumluluk projesine ev sahipliği yaparak bir çocuğun hayatına dokunup tedavisinde ailesine destek olabilecek yardımda bulunmak istedik.” dedi. 

Vadi ofisinin açılışında tüm bakışların ve dikkatin açılış gününe yöneldiği anda o bakışlara ihtiyaç duyulan bir konuyu sanatsal dille anlatmış olacağız diyen Çelik, “Bu önemli günde bizleri yalnız bırakmayacak olan dostlarımız, meslektaşlarımız, tüm sanatseverler ve bu önemli sosyal yardım destek projesinde yer almak isteyen herkesi aramızda görmek isteriz.”diyerek sözlerini tamamladı.

COLDWELL BANKER

1906 yılında San Francisco’da genç girişimciler ColbertColdwell ve Arthur Banker tarafından kurulan Coldwell Banker yüzyılı aşkın süredir müşterilerinin gayrimenkul ihtiyaçlarını eşsiz deneyimler yaratarak gerçekleştirmeye devam ediyor.

Dünyanın ilk global gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker 2013 yılından beri Türkiye Master Franchise haklarını alan Gökhan Taş tarafından yönetilmektedir.  Kurulduğu tarihten itibaren 5 yıl gibi kısa bir sürede Türkiye ve Kıbrıs’ta gayrimenkul sektöründe oyun kurucular arasına giren Coldwell Banker Türkiye 1500 Gayrimenkul profesyonel ağıyla 150’ye yakın aktif ofis ağına sahip.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Kuzey Yıldızı yerini kavgaya bıraktı..Çökme değil, kamulaştırma..Önceki Haber

Kuzey Yıldızı yerini kavgaya bıraktı..Çö...

Otopark ücretlerini alamayınca caddeler ücretsiz olacak..Sonraki Haber

Otopark ücretlerini alamayınca caddeler...

Facebook Yorum

Yorum Yazın