EN ÜST EVDE KAL
İnka Tescil İnternet Hizmetleri
İnka Tescil İnternet Hizmetleri

Çiçekçi başkanlar, Kadınlar gününde çiçek dağıttılar..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Çiçekçi başkanlar, Kadınlar gününde çiçek dağıttılar..
Altınordu Belediyesinden 8 Mart dünya kadınlar günü etkinliğinde Şehit ve engelli ailelerine çiçek takdim edildi. Ordu Büyük Şehir Belediyesinin çiçekçi genel sekreter yardımsı olur da Altınordu Belediyesinin çiçekçi başkan yardımcıları olmaz mı? Altınordu Belediyesinin başkan yardımcılarından Ahmet Akyurt ile İsa Hitaloğlu, göreve geldikleri günden bu yana halkın yararına hiçbir hizmetleri görülmezken, sadece önemli günlerde ortaya çıkarak ya çorba, ya kandil simidi, ya da çiçek dağıtırlar.

Altonordu Belediyesinde vatandaşların hizmet isteklerinde başarı gösteremeyen başkan yardımcıları, halkın içinde olması, halkın istek ve sorunlarını dinlerken ortalarda görünmeyen başkan yardımcıları sadece etkinliklerde ve önemli günlerde halka simit, çorba ve çiçek dağıtmaları halkın büyük kısmını memnun ederek, adete sevgi ve sempatisini kazanıyorlar. Bu nedenle bir çok vatandaş kendilerine “ÇİÇEKÇİ BAŞKANLAR, ÇORBACI, SİMİTÇİ”  benzetmesi yaparak memnuniyetlerini ifade ediyorlar.

Her iki başkan yardımcıları bu özverili ve sevimli, yardımsever iyi niyetliliklerini 8 Mart Dünya kadınlar gününde de gösterdiler. Altınordu Belediyesi olarak 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla şehit ve engelli anneleri ile huzur evinde kalan kadınlar ziyaret edildi. Etkinlikler kapsamında ayrıca belediyede çalışan kadın personelin de günü kutlanarak çiçek hediye edildi.

Altınordu Belediyesi tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında bir dizi etkinlik düzenlendi. Altınordu Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Akyurt ve İsa Hitaloğlu öncülüğünde gerçekleştirilen etkinliklerde ilk olarak ilçede bulunan şehit ve engelli anneleri ziyaret edildi. Şehit ve engelli hanelerine yapılan ziyaretlerde annelerin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlanarak çiçek takdiminde bulunuldu.

Şehit ve engelli annelerinin yanı sıra Ahmet Cemal Mağden Huzur Evi de ziyaret edildi. Ziyaret kapsamında kadınlara çiçek takdim edilerek Kadınlar Günü kutlandı. Öte yandan belediyede görevli kadın personeller de unutulmadı. Belediyedeki tüm birimleri gezen Belediye Başkan Yardımcıları kadın personelin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü tebrik etti.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Vali Yavuz, Şehit ve Gazi ailelerine kahvaltı düzenledi..Önceki Haber

Vali Yavuz, Şehit ve Gazi ailelerine kah...

Ordu Büyük Şehir üç finalistten biri oldu..Sonraki Haber

Ordu Büyük Şehir üç finalistten biri old...

Facebook Yorum

Yorum Yazın