4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

CHP’nin KÜFÜRCÜ BAŞKANI DİSİPLİN KURULUNA SEVK EDİLDİ .

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
CHP’nin KÜFÜRCÜ BAŞKANI DİSİPLİN KURULUNA SEVK EDİLDİ .
AKP ile CHP’nin terbiye sınırları burada ortaya çıkıyor. Bize ana-avrat küfür eden AKP’li başkan hakkında partisinin bir işlem yapmaması, aynı benzer bir küfürü eden CHP’li Belediye başkanı ise MYK tarafından hemen disipline sevk edilmesi iki partinin terbiye ve ahlaki durumunu ortaya koyuyor.

CHP. Genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu,  Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’nın vatandaşın anasına küfür ettiğinden rahatsız oldu. Ancak, AKP  genel başkanı R. Tayyip Erdoğan ise AKP’li Ordu Gürgentepe Belediye başkanı Yaşar Şahin’in bize ana-avrat küfür ettiğinden rahatsız olmadığı anlaşılıyor. Hatta Yaşar Şahin ettiği küfürler nedeniyle mahkeme tarafından 6 ay hapis cezasına çarptırılmıştı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve parti Sözcüsü Faik Öztrak, Parti Genel Merkezinde düzenlenen MYK sonrasında açıklamalarda bulundu.

Öztrak, geçtiğimiz günlerde bir vatandaşa küfür ettiği videoları sosyal medyaya sızarak gündem olan Fethiye Belediye Başkanı’nın disiplin kuruluna sevk edildiğini duyurdu.

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca için CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu talimat verdi. Karaca’nın durumu ilk  MYK’da ele alınacak. Alim Karaca’nın Yüksek Disiplin Kurulu’na sevk edilmesi belirtiliyor.

KARACA'NIN DOSYASI MYK'DA ELE ALINACAK

Konu CHP Genel Merkezine ulaştı. Söz konusu durumdan rahatsız olduğu belirtilen Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu gereğini yapılması için talimat verdi. Fethiye Belediye başkanı Alim Karaca'nın dosyası MYK 'da ele alınacak.

Ardından uyarı kınama geçici ihraç veya kesin ihraç cezası istemiyle Yüksek Disiplin Kurulu'na sevk edileceği açıklandı.

AKP’Lİ BAŞKAN HAKKINDA BİR İŞLEM YOK..

Bilindiği gibi 2020 yılının 18 Mart tarihinde Gürgentepe Belediye başkanı Yaşar  Şahin gazetemiz sahibi ve sorumlu yazı işleri müdürü Osman Şahin’e telefon açarak, ana-avrat küfür ederek, ölümle tehdit etmişti.

Olay mahkemeye  intikal etmiş, başkan Yaşar Şahin 6 ay hapis cezasına çarptırılmış ve cezası ertelenmişti. Ancak, ne yazikki, bu kadar olaylar yaşandığı halde AKP Yaşar Şahin hakkında hiçbir disiplin soruşturması açamadı  veya, açmaya gerek duymayarak olayı duymazdan gelmektedir.

O zaman sormak gerekiyor?

Hangi parti daha terbiyeli?

AKP Mİ, CHP Mİ?

Küfürleri bir kez daha dinlemek için aşağıdaki linkleri tıklayınız.

AKP’Lİ BAŞKANIN KÜFÜRÜNÜ DİNLEMEK İÇİN TIKLAYIN..

https://www.yongazetesi.com/video/gurgentepe-belediye-baskani-yasar-sahinin-gazeteciye-ettigi-kufurler-ve-hakaretler-124

CHP’Lİ BAŞKANIN KÜFÜRÜNÜ DİNLEMEK İÇİN TIKLAYIN..

https://www.youtube.com/watch?v=vJrbAcIfhTM

 

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
SAYIN VALİ; ORDEF’İ BU İŞİN İÇİNE SOKMAYIN..Önceki Haber

SAYIN VALİ; ORDEF’İ BU İŞİN İÇİNE SOKMAY...

ORDU ÜNİVERSİTESİNE HAYVAN PROJESİ…Sonraki Haber

ORDU ÜNİVERSİTESİNE HAYVAN PROJESİ…

Facebook Yorum

Yorum Yazın