İnka Tescil İnternet Hizmetleri
İnka Tescil İnternet Hizmetleri

CHP’nin kadınları, AKP’nin erkekleri gibi küfür ediyor..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
CHP’nin kadınları, AKP’nin erkekleri gibi küfür ediyor..
AK Partili Gürgentepe Belediye başkanı Yaşar Şahin biz gazetecilere ana-avrat küfür etti. Kimse soruşturma açmadı. Kınama yapmadı, partisi sessiz kaldı. CHP Gençlik kolları başkan yardımcısı İlayda Kılınç küfür etti. Hakkında soruşturma açıldı. Şimdi merak ediyoruz. Hangisinin küfürü daha etkili ve tesirli oluyor.

CHP Isparta Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı İlayda Kılınç sosyal medya hesabından, “Yıkılsın Trabzon enkazını göreyim. Sana şehir diyenin anasını s…yim ” AKP’li Gürgentepe Belediye başkanı Yaşar Şahin de gazeteci Osman Şahin’e telefon açarak Benim hakkımda haber yapanın anasını avradını s…rim, itibarımı siz çiğneyemezsiniz, adamın anasını evradını s…rim.”  diyerek küfür ve tehditler savurmuştu.

CHP’Lİ BAYANIN KÜFÜRÜNE CEZA..

Fenerbahçe- Trabzonspor maçından önce Trabzon'la ilgili küfür içerikli paylaşım yapan CHP Isparta Gençlik Kolları başkan yardımcısı İlayda Kılınç, büyük tepki çekti.

CHP Isparta İl Başkanı bu küfürün kabul edilemez bulduğunu ifadelerden dolayı üzüntülerini ve özürlerini iletti ve ilgili hakkında ihraç istemiyle disiplin işlemlerini başlatacaklarını söyledi.

PİŞMAN OLDU, ÖZÜR DİLEDİ SAYFASINI KAPATTI..

Sosyal medya hesabını kapatarak özür diledi. Kapattığı sosyal medya hesabını tekrar açan İlayda Kılınç, bir video paylaşarak, Herkese merhaba, ben İlayda Kılınç. Yapmış olduğum paylaşım tamamen benimle alakalıdır, Cumhuriyet Halk Partisi’nin bu olayla hiçbir alakası yoktur. Taraftarlık duygum ağır bastığından, kendime hakim olamayıp yapmamam gereken bir paylaşım yaptım. Pişman olduğumu kamuoyuna bildirmek isterim. Tüm Trabzon halkından, Trabzonspor camiasından ve sevenlerinden çok özür dilerim” diye konuştu.

 HANGİSİNİN KÜFÜRÜ DAHA TESİRLİ?

Şimdi birisi CHP’nin gençlik kolları başkan yardımcısı bayan, birisi de Gürgentepe Belediye başkanı AK Partili Yaşar Şahin, Her iki küfür ve hakaret olayını okudunuz.

Tek bir soru var? “HANGİSİNİN KÜFÜRÜ DAHA TESİRLİ?Bayanın ettiği küfür hakkında hemen partisi ihraç istemiyle soruşturma açıyor. Erkek bir Belediye başkanının gazeteciye ettiği küfüre de partisi ve sorumluları hala sessiz kalıyor. Demek ki; bayanların küfürleri daha etkili ve tesirli olduğu ortaya çıkıyor.  Yaşar Şahin’in küfürlerini kimse ciddiye almıyor ve tepki göstermiyor..


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Belediyenin (FINVER) projesi ilk kez Perşembe'de uygulanıyor..Önceki Haber

Belediyenin (FINVER) projesi ilk kez P...

Vatandaşlara Kandil simidi dağıttılar..Sonraki Haber

Vatandaşlara Kandil simidi dağıttılar..

Facebook Yorum

Yorum Yazın