4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

CHP’li vekil, AKP’li başkan Yaşar Şahin’i korumak için her türlü yolu deniyor..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
CHP’li vekil, AKP’li başkan Yaşar Şahin’i korumak için her türlü yolu deniyor..
Böyle siyaset yapmakla hiç kimseyi kandıramaz, hiç kimseyi inandıramazsınız. Her eleştirisinde canlı yayınlarda bas bas bağıran CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel, Gürgentepe Belediye başkanı Yaşar Şahin’i eleştirirken onu korumak için her türü imkanlarını kullanıyor. Yani hemşerisini ve kuzenini üzmemek için elinden geleni yapıyor.

CHP. Ordu milletvekili Mustafa Adıgüzel’in yaptığı siyaseti hepimiz biliriz. Bir çok konuda kameraların karşısına geçer, olayın olduğu yere gider ve buralardan yalan da olsa, yanlış da olsa canlı yayın yapar ve sesini duyururdu.

Ancak, sayın Adıgüzel geçtiğimiz günlerde Gürgentepe Belediye başkanı Yaşar Şahin’in bir bayan işçiye yaptığı hakaretler ülke gündemine oturmuştu. CHP’li vekil Adıgüzel ne yaptı biliyormusunuz? 

Gitti Taaa Ortahisar’da yaptığı bir konuşmasının kısa bir bölümüne birkaç cümle sıkıştırarak, adet yerini bulsun misali başkan Yaşar Şahin’i dilinin ucu ile eleştirdi ve Erdoğan gereğini yapmalıdır dedi.

Bu olay başka bir Belediyede yaşanmış olsaydı, Adıgüzel olay yerine gider ve bağıra, çağıra canlı yayın yapar, başkan Şahin’i istifaya davet ederdi.

Adıgüzel neden bunu böyle yaptı derseniz, fazla düşünmeye gerek  yok. AKP Belediye başkanı Yaşar Şahin ile aynı ilçe ve aynı köylüsü, yani kankası. AKP Gürgentepe İlçe başkanı Mevlüdiye Adıgüzel Töngel ise, kuzeni oluyor. Yani yapmadı,gündeme getirmedi demesinler diye adet yerini buldu.. Biz de bunu yedik ve inandık.  Hatta başkan Yaşar ŞAHİN'in gazeteci Osman Şahin'e ettiği küfürleri neden gündeme getirmediğini kendisine sorduğumuz halde, "Obenim işim değil, il ve ilçe başkanları var, ben büyük işlere bakıyorum" diye cevap vermesi de çok komikti. 

İKİNCİ BİR ELEŞTİRİYE BAKIN..

Yine CHP Ordu milletvekili Mustafa Adıgüzel, geçtiğimiz günlerde Gürgentepe  ilçesinde yapılmayan yollarda su birikintisinde balık tutarak şow yaptı ve bir gazeteye beyanat verdi.

Bu olayda da sorumlu Gürgentepe Belediyesi ve başkanı olduğu halde, hiç bu isimlerden bahsetmeden sadece Büyük Şehir Belediyesini eleştirerek, Gürgentepe Belediyesini ve başkanını da sesi yerinde korumuş oldu. Ayrıca Adıgüzel’in Mahalle muhtarlarına da attıkları imzalar konusunu hiç gündeme getirmedi.  İşte hemşericilik, kankacılık ve kuzencilik böyle olur.

İşte Adıgüzel’in bir gazeteye verdiği beyanatı biz yazmayacağız, aynı haberi kopyalayıp yapıştırıyoruz, okuyun ve siyasetçilerimizin perde arkasında neler yaptığını nasıl bir siyasi yöntemle vatandaşı yanılttığını iyice öğrenin.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Büyük Şehir ve Altınordu Belediyesi engellileri ziyaret ettiler..Önceki Haber

Büyük Şehir ve Altınordu Belediyesi enge...

BU AKŞAM SAAT 19.30’DA OBBKT’DE GÖSTERİLECEK..Sonraki Haber

BU AKŞAM SAAT 19.30’DA OBBKT’DE GÖSTERİ...

Facebook Yorum

Yorum Yazın