EN ÜST EVDE KAL 24 temmuz gazeteciler - BAYRAM
İnka Tescil İnternet Hizmetleri
İnka Tescil İnternet Hizmetleri

CHP’li adaydan inanılmaz iddialar, “İş vaadi ile oy istendi”

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
CHP’li adaydan inanılmaz iddialar, “İş vaadi ile oy istendi”
Pazar günü yapılan CHP Ordu il kongresi sonucu gazetemizde yayınladığımız “AKP’li Atila Şahin’in CHP Ordu İl başkanlığını kazandığını” ifade eden bir başlıkla yayınladığımız haberimizde seçimlerin adil yapılmadığını bazı kişilerin seçimlere müdahale ederek Atila Şahin’i desteklemeleri istedikleri konusundaki tespitlerimizi kamu oyu ile paylaşmıştık. İşte bu haberimizin doğruluğunu partinin 3. başkan adayı olan Osman Çakmak açıklayarak, “CHP’de Adil bir seçim yapılmadı. Bazı delegelere iş vaat ederek oy istendi ve adaylara eşit davranılmadı” diyerek tepkisini gösteren bir açıklama yaptı ve bizim de seçim sonucu bu konuda yayınladığımız bir haberimizi teyit etmiş oldu. Yapılan seçimlerin adil olmadığını açıklayan Osman Çakmak, tabiri caiz ise, seçime müdahale edenlere çaktı, çakıştırdı..

CHP Ordu il kongresinde başkan adayı olan Osman Çakmak, adil bir seçim süreci yaşanmadığını ve adaylara eşit davranılmadığını belirterek, delegelere oy karşılığı iş vaadinde bulunulduğunu söyledi.

Delegelerden oy karşılığı iş vaat edildiğini söyleyen Osman Çakmak, “Bu delegelere belli kişiye oy vermeleri durumunda iş sözü verildi.  Milletvekili Mustafa Adıgüzel de yaptığı konuşmada “Görülüyor ki burada iki aday yarışıyor”  dedi. Adıgüzel, Atila Şahin ile birlikte hareket etti.  Böylece delegelere bir şekilde beni göz ardı eden mesajlar verildi. Diğer taraftan Parti Meclisi Üyesi İdris Yıldız, Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ve yine Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, adaylardan Osman Güngör’e destek verdi. Burada durup vicdanlara sormak istiyorum; bunlar adaletli davranışlar mı?  Bunalar haktan, hukuktan, adaletten söz eden bir partide yaşandı.” diye konuştu.

Osman Çakmak’ın yaptığı bu açıklamalar sonucu gazetemizde yayınladığımız haberin doğruluğu ve gerçek araştırmaları  bir kez daha kanıtlanmış oldu.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 1
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Başkan Tomakin, “Fındığı çürütenlerin konuşmaya hakları yok”Önceki Haber

Başkan Tomakin, “Fındığı çürütenlerin ko...

Vali, Tarım ekibiyle Ocak dibi yapmasını gösterdi..Sonraki Haber

Vali, Tarım ekibiyle Ocak dibi yapmasını...

Facebook Yorum

Yorum Yazın