4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

CHP. İlçe başkanı Bulut Gürsoy’dan umut verici açıklamalar..

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
CHP. İlçe başkanı Bulut Gürsoy’dan umut verici açıklamalar..
Önceki gün yapılan CHP. Altınordu ilçe kongresinde başkanlığı kazanan Bulut Gürsoy, umut ışıklarını erken yaktı. Bu zamana kadar sessiz ve sakin duran Ordu CHP. İl ve ilçe yöneticileri Gürsoy yönetiminin kazanmasıyla birlikte ilk icraatlı açıklamaları yerel seçim hakkında oldu. Gürsoy, ayrıca bir de 19 Eylül mesajı yayınladı..

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Altınordu İlçe Kongresi, yoğun bir katılım ve coşkuyla gerçekleştirildi. Kongrenin en dikkat çeken ismi ise, yeni seçilen İlçe Başkanı Bulut Gürsoy oldu…
Yenilenmiş Kadro, Yenilenen Umut..
Gürsoy, kongre sonrası yaptığı açıklamada: "Yenilenmiş kadrolarımızla, umudu yeniden yeşertiyoruz. Özellikle genel seçim sonrası oluşan karamsar havayı dağıtmak adına partimize omuz veren tüm örgütümüze minnettarım." dedi.
Ayrıca, seçim sürecinin birlik ve beraberlik içinde geçmesine katkıda bulunan Günay Musabaşoğlu ve ekibine özel olarak teşekkürlerini iletti.

Divan Başkanı Atila Şahin'den Tebrikler..
Divan başkanlığını üstlenen Atila Şahin, "Bugün, kongre delegelerimizin teveccühüyle bu görevi üstlenmekten onur duydum." diyerek, görevini liyakatla yerine getirerek devreden Yelda Dalak'a minnettarlığını ifade etti ve yeni seçilen İlçe Başkanı Gürsoy'u tebrik etti.


BULUT GÜRSOY'UN HEDEFİ: EMANETİ GERİ ALMAK..
Seçim sonrasında konuşan Gürsoy, "Kongrelerin kazananı her zaman Cumhuriyet Halk Partisi olmuştur. Şimdi emaneti geri alma zamanı." ifadelerini kullanarak, yerel seçimlerde partinin hedeflerini net bir şekilde ortaya koydu.
CHP Altınordu İlçe Kongresi, yenilenen kadro ve umutla tamamlandı. Yeni dönemde İlçe Başkanlığını Bulut Gürsoy'un başkanlığında sürdürecek olan CHP Altınordu, yerel seçimlere odaklanarak çalışmalarına hız kesmeden devam edeceğini duyurdu.

BAŞKAN GÜRSOY’DAN GAZİLER GÜNÜ MESAJI
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Altınordu İlçe Başkanı Bulut Gürsoy, Gaziler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı. Başkanlık döneminde il mesajı yayınlaması  19 Eylül gaziler günü mesajı oldu.
Başkan Gürsoy mesajında, “13 Eylül 1921'de kazanılan Sakarya Zaferi’nin hemen ardından Türkiye Büyük Millet Meclisi’nce Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk’e, 19 Eylül 1921 tarihinde ‘Mareşal’ rütbesi ile ‘Gazi’ unvanı verilmiş, bu tarih, gurur ve övünç kaynağımız gazilerimizin aziz hatıralarını ilelebet canlı tutmak amacıyla ‘Gaziler Günü’ olarak kabul ve ilan edilmiştir. Ülkemizin ve milletimizin, bağımsız bir şekilde tarih sahnesinde yer alması, aziz şehitlerimizin ve gazilerimizin eseridir. Bugün üzerinde özgürce yaşadığımız bu topraklar, maddi bedeller ödenerek değil, şehitlerimizin ve gazilerimizin yiğitçe mücadeleleri sayesinde, kanları ve canlarıyla bizlere vatan olmuştur. Kahraman Milletimiz dün olduğu gibi bugün de ‘ölürsek şehit, kalırsak gazi oluruz’ diyerek, istiklalini ve istikbalini savunmaktadır. Bu topraklar üzerinde bağımsız ve hür olarak yaşamamızı işte bu iradeye borçluyuz. Vatanseverlikleriyle övündüğümüz, unutulmaz hizmetleriyle örnek aldığımız gazilerimize, şehitlik mertebesine ve gazilik unvanına ulaşmış olan tüm vatan evlatlarına karşı yapılacak en anlamlı teşekkürün, onların bizlere emanet ettiği ülkemize, milletimize, bayrağımıza, demokrasimize sahip çıkarak, çalışarak ve üzerimize düşen görevleri en iyi şekilde yaparak hizmet etmek olduğuna inanıyoruz. Bu vesileyle, İstiklal Mücadelesindeki önderliğinden dolayı Cumhuriyetimizin banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e ‘Mareşal’ ve ‘Gazi’ unvanı verilişinin yıl dönümünü ve ‘Gaziler Günü’nü en kalbi duygularımla kutluyor, ebediyete irtihal eden gazi ve şehitlerimizi rahmetle anıyor, hayatta bulunan gazilerimize de saygı ve şükranlarımı sunuyorum. Terör saldırılarında yaralanan ve halen tedavileri süren kahraman güvenlik güçlerimize de acil şifalar diliyorum.” dedi.


Bilgi Evlerinde ücretsiz eğitim kaydı başladı..Önceki Haber

Bilgi Evlerinde ücretsiz eğitim kaydı ba...

Akkuş Şeker Fasulyesinin taban satış fiyatı belli oldu..Sonraki Haber

Akkuş Şeker Fasulyesinin taban satış fiy...