4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

CEZAEVİ YOLUNA SICAK ASFALT DÖKÜLDÜ..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
CEZAEVİ YOLUNA SICAK ASFALT DÖKÜLDÜ..
Ordu'nun bütün bölgelerine sıcak asfalt döşenmeye devam ediliyor. Ordu Büyükşehir Belediyesi il genelinde yıpranmış ve kalitesi düşük yollarda sıcak asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Artık Efirli cezaevine gitmeye korkmayınız. Çünkü yolları sıcak asfalt döküldü. Daha rahat gidip, gelebilirsiniz..

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, kentte eş zamanlı sürdürdüğü asfalt çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Ekipler, cezaevi ile çevre yoluna bağlantı sağlayan ve hat güzergahında bulunan Altınordu ilçesi Kumbaşı Mahallesi Şehit Okan Melikoğlu Caddesi’nde sıcak asfalt çalışması başlattı. Toplam uzunluğu 1700 metre olan yolda çalışmalara devam eden Büyükşehir Belediyesi ekipleri, yolu kısa sürede tamamlayarak vatandaşların hizmetine sunacak.

“YILLARIN SORUNU ÇÖZÜLÜYOR”

Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp, hat yolu olan ve cezaevi ile çevre yoluna bağlantı sağlayan cadde de sıcak asfalt çalışması başlatıldığını söyledi.

Genel Sekreteri Alp, sözlerine şöyle devam etti:

 “Kumbaşı Mahallesi Şehit Okan Melikoğlu Caddesi’nde 1700 metre uzunluğunda sıcak asfalt çalışması başlattık. Bugün bir kilometrenin sıcak karışımını döküyoruz. Hafta sonu itibariyle 1700 metre uzunluğa sahip yolun bir kilometresinde sıcak karışım çalışmaları tamamlanmış olacak. Buranın alt yapısı daha önce yapılmıştı. Alt yapı sonrası alt temel malzemelerde yerleştirildi ve asfalt dökümüne başlandı. Hat yolu olan, çevre yoluna ve cezaevine ulaşan bu yol Ordu’nun kötü bir yoluydu. Vatandaşlarımız bu yoldan çok şikâyetçiydi. Burada başlattığımız asfalt çalışmasıyla bu sorunu ortadan kaldırmış ve yılların sorununu çözmüş olacağız.Çalışmalarımıza kendi ürettiğimiz asfaltımızla ihale süreci gibi konuları beklemeden hızlı bir şekilde devam ediyoruz.”

“YAPILMASI GEREKEN ELZEM YOLLARDAN BİRİYDİ”

Yapılan çalışmalarla yolun konforlu bir yapıya kavuşacağını ifade eden Perşembe Belediye Başkanı Mustafa Sayım Tandoğan, “Kumbaşı Mahallesi Şehit Okan Melikoğlu Caddesi yani Altınordu ile Perşembe ilçesi sınırı olan cadde de sıcak asfalt çalışması gerçekleştiriliyor. Bu yol gerçekten yapılması gereken elzem yollardan biriydi. Birçok önemli konuma bağlantısı olan bir yol. Çalışmalar bitirildiğinde bu yol konforlu ve ulaşımda kolay bir yer olacak. Başta Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’e ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

“ÇOK ŞÜKÜR CADDEMİZ ASFALTA KAVUŞUYOR”

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler ve emeği geçenlere teşekkür eden Kumbaşı Mahallesi Muhtarı Nevin Gül, “Çok şükür ki bu caddemiz sıcak asfalta kavuşuyor. Bu yol çok sıkıntılı bir yoldu. Büyükşehir Belediye Başkanımızın yanına giderek yolumuzun sıkıntılı olduğunu ilettim. Sağ olsun ekiplerine verdiği talimatla sıcak asfalt çalışması başlatıldı. Başkanımıza ve emeği olan herkese mahallem adına teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Kumbaşı Mahallesi sakinleri yıllardır asfaltlanmasını bekledikleri cadde de başlatılan çalışmalar için memnuniyetlerini dile getirerek Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkürleriniilettiler.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
ESKİ ORDU EVİ MİMARİSİ YENİDEN CANLANIYORÖnceki Haber

ESKİ ORDU EVİ MİMARİSİ YENİDEN CANLANIYO...

Belediye meclis kararı ile yurt dışına kimler kaçırıldı?Sonraki Haber

Belediye meclis kararı ile yurt dışına k...

Facebook Yorum

Yorum Yazın