EN ÜST EVDE KAL 24 temmuz gazeteciler - BAYRAM
İnka Tescil İnternet Hizmetleri
İnka Tescil İnternet Hizmetleri

Cemal Enginyurt ihraç edilirse, Ordu’da AKP’yi ihraç eder..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Cemal Enginyurt ihraç edilirse, Ordu’da AKP’yi ihraç eder..
MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt partisinden ihraç edilecekmiş.. Cemal’i seversiniz sevmezsiniz, biz de bazı konularda kendisini eleştirdik. Zaman zaman ters de düştük. Ama o Ordu’nun kötülerinden de olsa bizim için onlardan daha değerlidir. Ordu’nun geleceği için, hele hele Fındık konusunda büyük çaba gösteriyor. Kendisiyle kavga da ederiz, tartışırız da, siyasi görüşü ne olursa olsun barışırız ama, sonuçta biz Ordu halkı için sesini duyuran, boşa da, doluya da bağıran, çağıran elimizde bir tek Cemal’imiz var. “CEMALİM, CEMALİM, SENİ KİMSEYE YEDİRTMEYİZ, CEMALİM..” Ordu halkı olarak yanındayız bunu bilmenizi istiyoruz..

Ordu’da son günlerde yaşanan haksızlıkları gündeme getiren MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt’un son olarak Tarım ve Orman bakanı Bekir Pakdemirli hakkında söylediği sözlerinden dolayı partiden ihraç edilmesi için aniden verilen bir kararla disiplin kuruluna sevk edildiği belirtildi.

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'nin fındık rekoltesi açıklamasına sert tepki göstermişti. Enginyurt Pakdemirli'nin rekolteyi beklenenden yüksek açıkladığını savunmuş, "Tarım Bakanı bugün fındık üreticisine ihanet etmiştir"demişti. İhraç talebi kararının ardından Enginyurt'tan ilk açıklama geldi.

MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt’un basına yansıyan açıklamaları nedeniyle kesin ihraç talebiyle disipline sevk edildiğini açıkladı.

ENGİNYURT’DAN İLK AÇIKLAMA..

Cemal Enginyurt şunları söyledi:

* Fındık üreticisinin hakkını savunmak, vatanı savunmak gibidir.

* Fındıkta oyunlara karşı durmanın bedeli ağır da olsa; bu bedeli ödemek Ordulular adına şereftir.

* Şerefin tavizi olmaz. MHP vazgeçilmez sevdamdır.

Enginyurt  açıklamasının devamında, “Cumhur İttifakı zarar görmesin diye sustum. Hilmi bey! Sen konuş”ifadelerini kullanmıştı. Geçtiğimiz günlerde de AKP'li Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin hazırladığı Ertuğrul Gazi büstünün TRT 1’de yayınlanan ‘Diriliş Ertuğrul’ dizisinin oyuncusu Engin Altan Düzyatan olduğunun ortaya çıkması üzerine Enginyurt Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler'i hedef almıştı ve eleştirmişti.

SON DAKİKA :

Cemal Enginyurt’un ihraç edileceği haberinin Ordu’da duyulması üzerine bir çok Ordu halkını harekete geçirerek ihraç konusunda  çeşitli eleştiri ve tepkilere neden olmaya başladı. Şayet, Enginyurt’un ihracı gerçekleşirse Ordu’nun siyasi atmosferi de bir anda değişeceğe benziyor. Cemal Enginyurt’u siyasetçi olarak görüş ve davranışından dolayı sevip sevmeyen bir çok seçmen siyaseti bir kenara bırakarak, siyaset gözetmeksizin, Ordu’nun bir evladı olarak, kendi çocukları gözüyle bakarak  CEMALİM, CEMALİM, SENİ KİMSEYE YEDİRTMEYİZ,  CEMALİM.. sözleriyle şimdiden tepki göstermeye


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Anama küfür eden başkan Yaşar Şahin haklı çıktı..!Önceki Haber

Anama küfür eden başkan Yaşar Şahin hakl...

BAŞKAN TÖREN: “BU ŞEHİRDE TEK BİR GENÇ MESLEKSİZ KALMAYACAK”Sonraki Haber

BAŞKAN TÖREN: “BU ŞEHİRDE TEK BİR GENÇ M...

Facebook Yorum

Yorum Yazın