AŞKIN KANDİL - evde kal

Çambaşında fakire yer yok, zengine çok..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Çambaşında fakire yer yok, zengine çok..
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “3 ay değil, 12 ay Ordu” sloganıyla yılboyunca turizmin yaşanması ve özellikle kış turizminin canlandırılmasında Ordu’da önemli yatırımlara imza atıyor. Çambaşı yaylasında süper bir Bengalov evleri hizmete girdi ama açıklanan fiyat tarifesi ile Ordu’da kaç kişi bu evlere para vererek tatil yapabilecek? Fakire sahip çıkan yine yok, fakire tatil için yer yok, zengine çok.. Ordu halkı değil, burada tatil yapacakların dışarıdan gelenlere mahsus olduğu bir kez daha ortaya çıkmış oldu..

Bu kapsamda denize ve havaalanına en yakın olma özelliğine sahip olan Çambaşı Kış Sporları ve Kayak Merkezinde inşa edilen 12 adet bungalov, kış aylarında kayak sporu yapmak ve doğa ile iç içe olmak isteyenler için sezona hazır hale getirildi.

 

DOĞA İLE İÇ İÇE BUNGALOVLAR

Çambaşı Doğa Tesislerinde bulunan12 adet bungalov,süit ve standart odalarıyla yerli ve yabancı turistlere hizmet verecek. Mevsim şartlarına uygun yalıtımla yapılan evler dubleks ve asma katlı olarak iki tip inşa edildi. Çam ağaçları arasında yapılan evler kayak yapanların kuşbakışı izlenebileceği bir konumda yer alıyor. Bir evde bulunması gereken tüm eşyaların bulunduğu bungalovlar vatandaşlara doğa ile iç içe konforlu konaklama imkânı sağlayacak.

 

 

İŞTE FİYAT TARİFESİ..

Sezona hazır hale getirilen bungalovların standart odaları hafta içi 500 TL, hafta sonu 600 TL; süit odaları ise hafta içi 600 TL, hafta sonu 750 TL olarak belirlendi. Standart odalarda en fazla 5 kişi konaklayabilirken süit odalarda ise 4 kişi konaklayabilecek. Extra kişi başı günlük 145 TL fix bedeli alınmaktadır. Günlük sınırsız telesiyej, kayak takımı, 3 öğün fix menü (günün yemekleri) fiyata dâhildir. Yılbaşı, resmî tatil ve sömestr tatil günlerinde de hafta sonu fiyat tarifesi uygulanacaktır.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
BÜYÜKŞEHİR YILBAŞI TEDBİRLERİNİ ALDI ..Önceki Haber

BÜYÜKŞEHİR YILBAŞI TEDBİRLERİNİ ALDI ..

İl Başkanı Tomakin, “2020 yılı Ordu yılı olacak”Sonraki Haber

İl Başkanı Tomakin, “2020 yılı Ordu yılı...

Facebook Yorum

Yorum Yazın