İnka Tescil İnternet Hizmetleri
İnka Tescil İnternet Hizmetleri

Çambaşı yaylasına giderken Bisikletinizi unutmayın..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Çambaşı yaylasına giderken Bisikletinizi unutmayın..
Artık bundan sonra Çambaşı yaylasına giderken bisikletinizi yanınıza almayı unutmayın.. Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Kabadüz Belediyesi iş birliğinde kentin önemli çekim merkezi olan 2 bin rakımlı Çambaşı Yaylası’na bisiklet yolu yapım çalışmaları devam ediyor. Çambaşı için yeni bir türkü yazalım..” Yaylaya gel yaylaya, Bisiklete binersin..Yokuş aşağı inerken takla atarsın” diye yeni bir türkü bestelemek gerekiyor.

Son zamanlarda yaptığı çalışmalar ile kent içerisindeki bisiklet yolu ağını genişleten Büyükşehir Belediyesi, Bisiklet Yolu Projesi’ni bu kez de Çambaşı Yaylası’nda gerçekleştiriyor. İnsanların hareketliliğini artırmak ve yaşam kalitesini yükseltmek amacıyla yaylada yapılan proje, 5 kilometrelik güzergahta uygulanıyor. İki etapta hayata geçirilecek olan projenin ilk etabında ise sona yaklaşıldı.

“ÇAMBAŞI DAHA ÇOK RAĞBET GÖRECEK”

Dört mevsim yerli ve yabancı turistler tarafından tercih edilen Çambaşı Yaylası’nın bundan böyle daha çok rağbet göreceğini ifade eden Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Proje tamamlandığında Çambaşı Yaylası,hem turizm açısından hem de vatandaşlarımızın sosyal aktivitesi bakımından oldukça önemli bir mekan olacak” dedi.

Başkan Güler sözlerine şöyle devam etti:

“Dört mevsim yerli ve yabancı turistler tarafından tercih edilen Çambaşı Yaylası’nı günden güne daha çekici hale getiriyoruz. Birçok yatırımı hayata geçirdiğimiz yaylamızda bu defa da Bisiklet Yolu Projesi’ni gerçekleşiyoruz. Bu proje 5 kilometrelik bir güzergahta uygulanıyor. Ekiplerimiz şu anda 3 kilometrelik kısımda çalışmaları bitirdi. Dört mevsim yerli ve yabancı turistler tarafından tercih edilen yaylamız bundan böyle daha çok rağbet görecek. Şehrimizde yaygınlaştırdığımız bu proje sağlıklı yaşamı da teşvik ediyor. Proje tamamlandığında Çambaşı Yaylası,hem turizm açısından hem de vatandaşlarımızın sosyal aktivitesi bakımından oldukça önemli bir mekan olacak”


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
“Şehit Hâkim Onur Alan İlkokulu”na çanta yardımı.Önceki Haber

“Şehit Hâkim Onur Alan İlkokulu”na çanta...

Yeni alınan Coronavirüs tedbirleri Cuma günü başlıyor..Sonraki Haber

Yeni alınan Coronavirüs tedbirleri Cuma...

Facebook Yorum

Yorum Yazın