3- İnka Tescil SECCADE YAN TARAF
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF

BÜYÜKŞEHİR ZABITASINDAN RAMAZAN DENETİMİ..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
BÜYÜKŞEHİR ZABITASINDAN RAMAZAN DENETİMİ..
Dünyada ve ülkemizde yaşanan salgın nedeniyle denetimlerini düzenli olarak sürdüren Ordu Büyükşehir Belediyesizabıta ekipleri, Ramazan ayı dolayısıyla halk sağlığı için 19 ilçede denetimlerini yoğunlaştırdı. Zabıta daire başkanı Cevdet Çağlar vatandaşlara da bazı uyarılarda bulundu.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığına bağlı ekipler, Ramazan ayı dolayısıyla kent genelindeki denetimlere ağırlık veriyor.

Bu kapsamdaşehir içi ve şehirlerarası toplu taşıma araçları ile birlikte semt pazarlarında ve halkın yoğun olarak bulunduğu alanlar, otogar, park ile tüm yaşam alanlarında denetimlerini yapan zabıta ekipleri vatandaş ve esnafı maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyulması konusunda uyararak olası risk unsurlarını ortadan kaldırıyor.

DENETİMLER HER ALANDA DEVAM EDİYOR

Salgının ilk başladığı günden itibaren kent genelinde sıkı tedbirler uygulayan Ordu Büyükşehir Zabıta Dairesi Başkanlığı ekipleri ayrıca Ramazan ayı dolayısıyla market, fırın ve benzeri iş yerlerinde denetimlerde bulunarak belirlenen gramaj ve fiyatları kontrol etti. Üretim alanlarını kontrol ederek sağlık kurallarına uyulması konusunda uyarılarda bulundu. Satış sırasında maske, mesafe ve hijyen tedbirlerine uyulması gerektiği vurgulandı.

DENETİMLER DEVAM EDECEK

Denetimlerin her alanda sıkı bir şekilde devam edeceğini belirten Zabıta Daire Başkanı Cevdet Çağlar, halk sağlığının her şeyden önce geldiğini söyledi.

Zabıta Dairesi Başkanı Cevdet Çağlar açıklamasına şöyle devam etti:

“Ordu Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı olarak salgının ilk gününden bu zamana kadar denetimlerimizi artırarak devam ettirdik. Ramazan ayı dolayısıyla ekiplerimiz vatandaşlarımızın yoğun olarak bulunacakları alanlarda da sıkı denetimlere devam ediyor. Bunların haricinde yine ekiplerimiz işyerlerini ziyaret ederek belirlenen kurallara uyulup uyulmadığı konusunda denetimler gerçekleştiriyor. Ayrıca ekiplerimiz 19 ilçemizde yaptığı denetimlerle bu süreçte üzerine düşen görevi yerine getiriyor. Vatandaşlarımızdan tek isteğimiz açıklanan kurallara uymaları ve kendilerini izole etmeleridir.”


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
TOPLU TAŞIMADA YÜZDE 50 SINIRLAMA..Önceki Haber

TOPLU TAŞIMADA YÜZDE 50 SINIRLAMA..

Halit Tomakin, eleştirilere dayanamadı, sistem değiştirdi..Sonraki Haber

Halit Tomakin, eleştirilere dayanamadı,...

Facebook Yorum

Yorum Yazın