3- İnka Tescil SECCADE YAN TARAF
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF

BÜYÜKŞEHİR ZABITASI DİLENCİLERE GÖZ AÇTIRMIYOR..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
BÜYÜKŞEHİR ZABITASI DİLENCİLERE GÖZ AÇTIRMIYOR..
Ordu Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı ekipleri, kentin merkez noktaları ve cami önlerinde vatandaşların duygularını sömürerek dilencilik yapanlara göz açtırmıyor. Yapılan aramada dilencilerin üzerinde 2 bin 140 TL.para bulundu.. Maşallah iyi de toplamışlar..

Son günlerde özellikle kent merkezi ve sahil bölgelerinde kaldırım işgalleri ve seyyar satıcılara yönelik denetim yapan Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı ekipleri, vatandaşlardan gelen şikayetler üzerine dilencilere yönelik operasyonlara da ara vermeden devam ediyor. Özellikle yaya trafiğinin yoğun olduğu kent merkezlerinde vatandaşların duygularını sömürerek dilencilik yapanlara yönelik son 6 ayda yapılan operasyonlarda toplam 27 dilenci hakkında işlem yapıldı.

2 BİN 140 TL’YE EL KONULDU..

Ordu Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi tarafından son 6 ayda yapılan denetimlerde dilencilik yaptığı belirlenen 27 kişi hakkında 5326 Kabahatler Kanunu’na göre haklarında cezai işlem uygulandı. Yapılan denetimlerde sonrasında dilencilerin üzerinden çıkan 2 bin 140 TL’ye ise el konularak kamuya aktarımı sağlandı.

 

“DENETİMLER DEVAM EDECEK”

 

Ordu’da yapılan denetimlerin aralıklarla devam edeceğini belirten Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Cevdet Çağlar, “Zabıta Dairesi olarak il genelinde kendi sorumluluk alanlarımızda denetimlerimize ara vermeden devam ediyoruz. Bu kapsamda ekiplerimiz tarafından son 6 ayda yaptığı denetimlerde dilencilik yaptığı tespit edilen 27 kişi hakkında işlem yaptı. Bu kişilerin üzerinden çıkan toplam 2 bin 140 TL ise el konularak kamuya aktarıldı. Vatandaşlarımızın sosyal hayatlarını etkileyen bu duruma karşın denetimlerimiz aralıksız devam edecek” dedi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Basın toplantısında, basın mensuplarını eleştirdi, kimse yazamadı..Önceki Haber

Basın toplantısında, basın mensuplarını...

AK Parti gençlik kolları başkanı Koronavirüs’e yakalandı.Sonraki Haber

AK Parti gençlik kolları başkanı Koronav...

Facebook Yorum

Yorum Yazın