3- CMİLE EV
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

BÜYÜKŞEHİR DOLMUŞ DURAKLARINI YIKIYOR..

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
BÜYÜKŞEHİR DOLMUŞ DURAKLARINI YIKIYOR..
Ordu Büyükşehir Belediyesi, yeni durak kurulumlarının yanı sıra pandemi döneminde sıklıkla yaptığı durak temizliklerini de aralıksız sürdürüyor. Temizlik imandan gelir mantığı ile bütün dolmuş durakları pırıl pırıl yıkanıyor.

Temizlik çalışmalarına devam eden Büyükşehir Belediyesi, il genelinde vatandaşların yoğun olarak kullandığı durakları periyodik aralıklarla temizleyerek hijyenik hale getiriyor. 

 19 ilçede durak kurumları gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi, pandemi döneminde sık aralıklarla gerçekleştirdiği durak temizliklerini pandemi sonrasında da devam ediyor. Ordu Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı Toplu Taşıma Şube Müdürlüğü Durak Birimi ekipleri ile Parklar ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı Temizlik Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların sıklıkla kullandığı durakları doğaya ve insan sağlığına zarar vermeyen temizlik ürünleri ile temizleyerek pırıl pırıl yapıyor.

 Toplum sağlının korunmasına yönelik yapılan çalışmalarbirçok ilçede devam ederken uygulama vatandaşların da beğenisini kazanıyor.

 


Milliyetçi Hareket Partisi il başkanlığı fesh edildi..Önceki Haber

Milliyetçi Hareket Partisi il başkanlığı...

CUMHURBAŞKANI GELECEKTİ, SEÇİM İŞLERİ BAŞKANI GELDİ..Sonraki Haber

CUMHURBAŞKANI GELECEKTİ, SEÇİM İŞLERİ BA...