4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Büyükşehir çocuklara çeşitli hediyeler dağıttı..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Büyükşehir çocuklara çeşitli hediyeler dağıttı..
Eğitime verdiği desteklere devam eden Ordu Büyükşehir Belediyesi, anaokulu öğrencileri için özel olarak, Ramazan Takvimim, kuru boya seti ve boyama kitabı hazırlattı. Hazırlanan hediyeler il genelinde okul öncesi eğitim gören 9 bin 156 öğrenciye dağıtılacak. OBB. Genel sekreteri Coşkun Alp amcaları çocukları bizzat kendisi sevindirdi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi, merkez ve ilçelerdeki okullarda eğitim gören okul öncesi öğrencilerine 9 bin 156 adet, Ramazan Takvimim, kuru boya seti ve boyama kitabı dağıtıyor.

Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat ve Turizm Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından ilk dağıtım Altınordu ilçesindeki Faruk Furtun Anaokulu’nda yapıldı.

Anaokulu öğretmen ve öğrencileri ziyaret eden Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp, 19 ilçedeki okul öncesi öğrencileri için hazırlanan hediyelerin öğrencilere ulaşmaya başladığını söyledi.

19 İLÇEDE 9 BİN 156 ÇOCUĞA DAĞITILDI

Öğrencilere verdikleri desteklerin artarak devam edeceğini söyleyen Genel Sekreter Alp, “Ramazan dolayısıyla, anaokulundaki yavrularımız için bir Ramazan takvimi hazırladık.  19 İlçede, 9 bin 156 çocuğa dağıtım yapacağız. Benim çocukluk yıllarımda takvim yapraklarında dini bilgiler verilirdi. Bizler de o bilgileri ilgiyle okurduk. İnanıyoruz ki çocuklarımız dini bilgiler edinmek adına buradaki takvimlerden yararlanacaklardır” dedi.

PANDEMİDE ÇOCUKLARA MORAL OLACAK

Pandemi nedeniyle çocukların eğlenceli vakit geçirmeleri için boyama kitapları da hazırlattıklarını ifade eden Genel Sekreter Alp, “Çocuklarımıza boyama kitapları da hazırladık.  Çünkü çocuklarımız yıl boyunca evlerde kapalı kaldılar. Çocuklarımızın hem Ramazana hem de içinde bulunduğumuz sıkıntılı ortama alışmaları ve vakitlerini daha iyi geçirmeleri açısından onlara destek verelim istedik. Öğretmenlerimize, ilçe milli eğitim müdürümüze ve çocuklarımıza bizlere hazırladıkları güzel gösteri için de teşekkür ediyorum” diye konuştu.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
PERŞEMBE İSKELESİ IŞIL IŞIL OLACAK ..Önceki Haber

PERŞEMBE İSKELESİ IŞIL IŞIL OLACAK ..

MUŞ BAKAN OLDU, KARADENİZLİLER MUTLU OLDU..Sonraki Haber

MUŞ BAKAN OLDU, KARADENİZLİLER MUTLU OLD...

Facebook Yorum

Yorum Yazın