4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Büyük Şehirden Bir günde iki tören, bir Tren..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Büyük Şehirden Bir günde iki tören, bir Tren..
Ordu Büyük Şehir Belediyesi bu Pazar gününü iki tören bir trenle değerlendirdi. Birincisi Altınordu sahilinde hizmete sunulan nostaljik tramvayın test sürüşleri yapıldı. İkincisi ise motor tutkunlarını bir araya getirdi. 13 ilden 700 motor ve 1500 katılımcı, Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlendiği “Büyük Karadeniz Buluşması” etkinliği için Gülyalı’da kapsamlı bir tören yapıldı.

Trenin dümenine geçen ve motorun da arkasına binen ve törende bir konuşma yapan Büyük Şehir Belediye başkanı Hilmi Güler,  “Ordu’ya her gün yeni bir şeyler kazandırıyoruz” dedi.

ORDU SAHİLİNDE NOSTALJİK TRAMVAY SEFERLERE BAŞLADI..

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Atınordu sahilinde hizmete sunulan nostaljik tramvayın test sürüşlerine katıldı. Başkan Güler, “Ordu’ya her gün yeni bir şeyler kazandırmaya devam ediyoruz. Ordu’yu her bakımdan yaşanılabilir ve aynı zamanda turist çeken bir il haline getirmek istiyoruz” dedi.

MOTOR TUTKUNLARI ORDU’DA BULUŞTU

700 MOTORLU 1500 KATILIMCILI DEV BULUŞMA

Ordu Büyükşehir Belediyesi hayata geçirdiği yeni bir etkinlikle motor tutkunlarını bir araya getirdi. 13 ilden 700 motor ve 1500 katılımcı, Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlendiği “Büyük Karadeniz Buluşması” etkinliği kapsamında Ordu’ya akın etti.

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından geçtiğimiz günlerde Gülyalı ilçesinde hizmete açılan Durgun Su Sporları Merkezi ve Kamp Alanı’nda Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Ordu Motosiklet Kulübü işbirliğinde düzenlenen etkinlik renkli görüntülere sahne oldu. Artvin, Trabzon, Rize, Giresun, Samsun, Gümüşhane, Bayburt, Erzincan, Erzurum, Elazığ, Tokat, Amasya ve Sinop’tan Ordu’ya gelen motor tutkunları burada hem stres attı hem de yaptıkları çeşitli gösterilerle katılımcılara unutulmaz bir gün yaşattı.

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
PERŞEMBE’DE BİR VATANDAŞ İNTİHAR ETTİ..Önceki Haber

PERŞEMBE’DE BİR VATANDAŞ İNTİHAR ETTİ..

Hindistan’lı bakalım Ordu’ya nasıl bir yatırım yapacak?Sonraki Haber

Hindistan’lı bakalım Ordu’ya nasıl bir y...

Facebook Yorum

Yorum Yazın