4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Büyük Şehir’den 3 vatandaşa Engelli aracı..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Büyük Şehir’den 3 vatandaşa Engelli aracı..
Mübarek Ramazan ayında hayır ve yardımların en güzeli yapıldı. Üç engelli vatandaşa tekerlekli sandalye alındı. Akülü ve tekerlekli sandalye için talepte bulunan 3 engelli vatandaşın isteği Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılandı.

Fatsa, Çatalpınar ve Perşembe ilçelerinde yaşayan üç engelli vatandaş, günlük ihtiyaçlarını daha kolay gerçekleştirebilmek için akülü ve tekerlekli sandalye talebinde bulundu. İsteğe kayıtsız kalmayan Büyükşehir Belediyesi, kısa süre içerisinde sandalyeleri temin ederek engelli vatandaşlar ile buluşturdu.

Taleplerinin Büyükşehir Belediyesi tarafından kısa süre içerisinde cevaplanarak yerine getirildiğini söyleyen engelli vatandaşlar başta Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ettiler.

“AMACIMIZ EVLERİNDEN ÇIKARMAK VE HAYATA KATMAK”

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler ve Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Seyfettin Bilkay Fatsa, Çatalpınar ve Perşembe ilçelerinde yaşayan 3 engelli vatandaşın akülü ve tekerlekli sandalye taleplerinin yerine getirildiğini söyledi.

Daire Başkanı Bilkay sözlerine şöyle devam etti:

“Ordu’da yaşayan 3 engelli vatandaşımız Büyükşehir Belediyemize ihtiyaçları doğrultusunda akülü ve tekerlekli sandalye talebinde bulundular. Bize gelen bu talebi alır almaz ekiplerimiz harekete geçti. Temin edilen akülü ve tekerlekli sandalyeler engelli vatandaşlarımızın evlerine kadar götürülerek teslim edildi. Onların ihtiyaçlarının karşılanmış olmasından dolayı duyduklarını memnuniyet bizleri çalışmalarımızda daha güçlü kılıyor. Onların yüzlerinin gülmesi bizlere yetiyor. Bizim amacımız engelli vatandaşlarımızı evlerinden çıkarmak ve hayata katmak. Büyükşehir Belediyesi olarak bugün olduğu gibi bundan sonrasında da çalışmalarımıza devam edeceğiz.”


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
BİM SATTIĞI FIRINI GERİ TOPLUYOR..Önceki Haber

BİM SATTIĞI FIRINI GERİ TOPLUYOR..

İç İşleri bakanlığı tam kapanma ile ilgili genelge yayınladı..Sonraki Haber

İç İşleri bakanlığı tam kapanma ile ilgi...

Facebook Yorum

Yorum Yazın