Büyük Şehirde haklar kura çekimi ile belirlenecek..

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
Büyük Şehirde haklar kura çekimi ile belirlenecek..
Ordu Büyük Şehir Belediyesinde kadroya geçecek personeller için yeni bir uygulama yapan Başkan Güler, torpilsiz ve hakkaniyetli bir şekilde kadro geçişi sağlanması için canlı yayında kura çekimi yapılması talimatını verdi. Bu canlı yayını sakın kaçırmayın..

Ordu Büyükşehir Belediyesi, çalışanları arasında sözleşmeli personele geçiş aşamasında kriterlere uygun olan norm kadrodan fazla olması üzerine adaletsiz bir durum oluşmaması için canlı yayında kura çekimi yapma kararı aldı.

Ordu Büyükşehir Belediyesi’nde sözleşmeli personele geçiş aşamasında ilgili yöneticilerin gerekli hassasiyeti gösteremeyeceği ve adaletsiz bir ortam doğuracağı ortaya çıkınca Başkan Güler olaya müdahale etti.

Başkan Güler’in bu talimatıyla OBB bünyesinde sözleşmeli personele geçiş aşamasında torpil önlenirken adaletsiz bir ortam doğmasına dur denilmiş oldu.

Bu talimatın ardından Ordu Büyükşehir Belediyesi sosyal medya sayfasında ‘objektif, şeffaf ve fırsat eşitliğini sağlamak amacıyla herkesin huzurunda, canlı yayında kura çekimi yapılarak sözleşmeli personel geçişi sağlanacaktır’ duyurusu yapıldı.

OBB bünyesinde 248 sözleşmeli norm kadro bulunurken kuraya 500’ü aşkın hak eden personelin katılacağı öğrenildi.


Şarkiye Mahallesinin sokakları parke döşeniyor..Önceki Haber

Şarkiye Mahallesinin sokakları parke döş...

Vali ödül alan şampiyon öğrencileri kabul etti..Sonraki Haber

Vali ödül alan şampiyon öğrencileri kabu...