AŞKIN KANDİL - evde kal

Büyük Şehirde Çiçekten sorumlu sekreter yardımcısı ..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Büyük Şehirde Çiçekten sorumlu sekreter yardımcısı ..
Ordu Büyük Şehir Belediyesi genel sekreter yardımcılığına getirilen Ali Erdal Gülderen’in görevi toplantılarda sadece çiçek vermek.. Bu kişi Belediyede sadece bilmediği evraklara okumadan imza atmak, gazetemizi ona buna kötülemek için Whatsapp üzerinden toplu paylaşım yapmak ve toplantılarda çiçek vermek için mi göreve getirildi? Ordu Büyük Şehir Belediyesi genel sekreter yardımcısı Ali Erdal Gülderen ise başka bir iş yapmayarak sadece Büyük Şehir Belediyesinde çiçekten sorumlu sekreter yardımcısı gibi işi gücü her toplantıda çiçek vermek mi? Vatandaşlar Başkan Güler’den bu kişiyi ya görevden almasını, ya da vatandaşa faydalı daha aktif bir görev vermesini eleştirirken bu milletin verdiği vergilerle aldığı maaşını da helal ettirmesi gerektiğini ve aksi halde çiçekçi sekreter yardımcısı istemiyoruz diyorlar.

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından Atatürk Kültür Merkezi’nde Uzman Psikolog Evlilik ve Aile Danışmanı Bilge Bol tarafından “Aile Danışman Hizmetleri” semineri düzenlendi.

Gerçekleştirilen seminere; Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Ali Erdal Gülderen, Suat Olgun ile daire başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

AİLE DANIŞMA MERKEZİ KURULDU..

Ailenin toplumun temel taşı olduğunu ifade eden Uzman Psikolog Evlilik ve Aile Danışmanı Bilge Bol, toplumda yaşanan değişimlere uyum sağlayamayan ailelerdeiletişimde ortaya çıkan problemlerin sorunları ve anlaşmazlıkları beraberinde getirdiğini, buna çözüm olarak aile danışma merkezlerinin öneminin arttığını söyledi. Bu kapsamda Ordu Büyükşehir Belediyesi bünyesinde kurulan Aile Danışma Merkezi ile ailelere, çiftlere ve aileyi oluşturan tüm bireylere birlikte yada ayrı ayrı olarak psikolojik danışmanlık hizmeti vermeyi amaçladıklarını söyleyen Bilge Bol, “Büyükşehir Belediyesi olarak bu semineri 19 ilçemizde belirli aralıklarla gerçekleştireceğiz. İlk olarak Altınordu ilçemizde siz kıymetli ailelerimiz ile bir aradayız. İnanıyorum ki ailelerimiz ile yapacağımız görüşmeler neticesinde ilimizde ve ülkemizde sağlıklı ve mutlu bireylerin sayısı hızla artacak. Böyle bir merkezi ilimize kazandırdığı için Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’e ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

“TAMAMEN ÜCRETSİZ OLACAK”

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan Aile Danışma Merkezinin tamamen ücretsiz olduğunu ifade eden Genel Sekreter Yardımcısı Ali Erdal Gülderen, “Belediyemiz tarafından hayata geçirilen ve tamamen ücretsiz olan Aile Danışma Merkezimiz, 19 ilçemizde seminer düzenleyecek. Uzman Psikolog Evlilik ve Aile Danışmanı Bilge Bol tarafından ilçelerimizde belirli aralıklarla düzenlenecek olan seminere şimdiden tüm hemşerilerimizi davet ediyorum. Belediyemiz bünyesinde oluşturduğumuz bu merkezi kurmaktaki amacımız, sağlıklı ve mutlu bireyler oluşturmayı sağlamak. Bu konuda hassas olan belediyemiz, toplumun temel taşı olan aile birliğinin sağlanması ve sorunsuz işlemesi için üzerine düşen görevleri eksiksiz yerine getiriyor. Katılım sağlayan siz kıymetli hemşerilerimize bir kez daha teşekkür ediyorum”şeklinde konuştu.

Seminer, toplantıya katılan ailelerin soruları ve karşılıklı istişare ile sona erdi. Ali Erdal Gülderen Bilge Bol’a çiçek vererek teşekkür etti..


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
BİR AYLIK MAAŞINI DEPREMZEDELRE BAĞIŞLADI..Önceki Haber

BİR AYLIK MAAŞINI DEPREMZEDELRE BAĞIŞLAD...

Belediyeden çocuklara karne hediyesi.. TİYATRO..Sonraki Haber

Belediyeden çocuklara karne hediyesi.. T...

Facebook Yorum

Yorum Yazın